Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Parę słów o marce Zara

Kiedy w 1975 roku Amancio Ortega otworzył swój własny sklep w La Coruni na pewno nie spodziewał się, że trzy dziesięciolecia potem będzie najzamożniejszym obywatelem półwyspu iberyjskiego i zdobędzie piąte miejsce w zestawieniu światowych bogaczy w 2012 roku. A może wierzył w to tak bardzo, że jego plany się ziściły? Niełatwo orzec.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest za to pewne to to, że obecnie każda kolekcja Zara jest relacjonowana w świecie mody z gigantycznym zainteresowaniem. Nie ma się co dziwić, każdy kto jest na bieżąco z kreacjami hiszpańskiego giganta – na witrynie WWW, w piśmie trendowym albo w telewizji – bez wątpienia zauważy, że kreacje są wykonane idealnie, a surowce użyte do wytwarzania są najwyższej jakości. Właściwie w tych dwóch atutach można znaleźć źródła ogromnego sukcesu iberyjskiego biznesmena.

Wielką rolę odgrywa także dobry marketing. Od niedawna główną twarzą tej hiszpańskiej marki jest wspaniały piłkarz i globalny celebryta – David Beckham. Przedmiotem promocji w tym wypadku jest nowa bieliźniana kolekcja Zara. Wynajmowanie celebrytów do reklamowanie firmy to klasyczne posunięcie promocyjne, które daje wiele korzyści marce. Lecz tak czy siak, Zara nie wymaga wielkich środków na marketing, ponieważ firma ta jest znana na całym globie. Banery z napisem Zara można spotkać w pięćdziesięciu państwach świata.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to sezon silnie zmiennej aury – przecież rymuje się, że w marcu jak w garncu. Miesiące bywają bardzo słoneczne, jednakże zdarza się, że przychodzą deszcze. Na takie właśnie mokre dni świetne będą stylowe kozaki Zara, sprzedawane w świeżej kolekcji tej renomowanej marki. Jeżeli nie masz ochoty wychodzić z mieszkania, by przymierzać ubrania (polecamy Dortex Import-Export) i buty w sklepie, możesz zapoznać się bliżej z nowatorską stroną internetową marki, na której znajdziesz fajne aplikacje multimedialne, które ułatwią zakup kreacji. Piszemy tu o cyfrowej przymierzalni, w której ciuchy zakładasz na figury modeli.

Źródło: domodi