Uroda

Medycyna estetyczna w gabinecie

Wellderm to niezwykłe Centrum oferujące bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna czy dermatochirurgia. Oprócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być łatwo i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda stałego usuwania nadmiernego owłosienia. Za sprawą nowatorskiej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i absolutnie bezbolesny – zabieg jest bardzo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie skóry pojawia się, gdy pod wpływem czynników wewnętrznych i zewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Powoli znikają włókna elastyny i kolagenu, natomiast w tkankach zmniejsza się zawartość składników nawilżających. W skutek tego skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się kolejne zmarszczki. Starzenia nie można całkowicie powstrzymać, niemniej jednak za sprawą odpowiednich zabiegów można w znacznym stopniu spowolnić i złagodzić jego przebieg.

kwas hialuronowyKwas hialuronowy wspólnie z włóknami kolagenu i elastyny – decyduje między innymi o elastyczności skóry. Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Kwas hialuronowy pełni ponadto rolę nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z wiekiem jego zawartość maleje, co w rezultacie prowadzi do pojawienia się zmarszczki. Ten proces można jednak skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy – (nasza oferta).

Makijaż trwałyPozwala podkreślić naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i zakrywa niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet natychmiast po przebudzeniu buzia jest wyrazista a uroda łagodnie podkreślona. Idealnie zastępuje codzienny makijaż. Idealny makijaż permanentny dostosowuje się wyrazem i barwą do urody w taki sposób, by stanowił jej idealne dopełnienie.

Te wpisy z serwisu (http://novamedis.pl/detoks-organizmu/), które zobaczysz po kliknięciu na ten link niewątpliwie będą użyteczne – są one godne uwagi i mogą Cię miło zaskoczyć.

To tylko niektóre zabiegi jakie oferuje Wellderm, zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenie strony