Dobrze ubrana Klasa i szyk

Czerń i biel – polecane połączenie

sukienka

Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature
Bez mrugnięcia okiem można stwierdzić, iż połączenie białego z czarnym nigdy nie wyjdzie z mody. Człowiek kocha czerpać inspiracje z natury i chociaż poza zebrą, bardzo trudno znaleźć w niej takie zestawienie kolorów, to trzeba powiedzieć, że jest w nim coś mocno naturalnego, subtelnego oraz eleganckiego. Przez wiele lat połączenie obu kolorów zostało na stałe w modzie.

Biało – czarne ubrania posiada w swojej ofercie sporo marek, od tych najbardziej wyszukanych jak na przykład ubrania Chanel, po te mniej ekskluzywne jak np. ubrania Reserved. Złączenie tych kolorów bez dodawania, innej dodatkowej barwy jest wyrazem dobrego smaku oraz dodatkowo też może mówić o zasobności naszego portfela. Już dawno w naukach społecznych zwrócono uwagę na fakt, iż biel i czerń to kolory biznesu, powiązane z pieniędzmi i bogactwem. Bieda z kolei w wielu miejscach na kuli ziemskiej lubi wyrażać się znacznie bardziej szeroką paletą barw.

Nie ma co czekać, takie niezwykłe okazje należy szybko wykorzystywać, więc nie wahaj się i szybko sprawdź kompletną ofertę.

Na dowód tego wystarczy obejrzeć program przyrodniczy dedykowany mieszkańcom trzeciego świata, a z pewnością wyciągniemy podobne wnioski.

W sklepie Reserved można znaleźć sporo ubrań wpisujących się w ten biało-czarny, klasyczny trend. Sporo z nich, wykorzystuje go bezpośrednio przez połączenie materiałów w tych kolorach. Sukienki Reserved są tego doskonałym przykładem.

Korci Cię, aby pozostawić jakąś ocenę pod powyższym wpisem? Miej na uwadze to, że nawet krótki komentarz z witryny będzie przez nas przestudiowany z radością.

Istnieje sporo modeli, które poza proporcjonalnym połączeniem tych dwóch kolorów, wykorzystuje również takie zabiegi jak lamowanie, kołnierzyki czy wstawki. Czarna sukienka z lamówkami w kolorze białym to super propozycja na przykład dla Pań które na co dzień pracują w biurze.

Oczywiście nie jest powiedziane, że opisywany duet kolorystyczny powinien być wykorzystany w ramach jednej konkretnej rzeczy. Taki sam efekt, można uzyskać też łącząc czarne spodnie Reserved z białą bluzką, albo też białą sukienkę z czarnym żakietem. Wybranie takiego zabiegu może okazać się znacznie praktyczniejsze, ponieważ w przypadku, gdy będziemy musieli wyglądać jakoś bardziej oficjalnie, pozostaniemy w czarno-białej tonacji, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby potem czarną lub białą sukienkę połączyć z innymi kolorami, projektując zupełnie nowy look.