Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Śmieszne koszulki są niezwykłe!

Istnieje sporo ciekawych sposobów na pokazanie wszystkim ludziom własnego poczucia humoru. Jeśli oczywiście nasz typ humoru jest społecznie akceptowalny, zatem nie wyśmiewamy się, przynajmniej publicznie z wszelkiego rodzaju świętości bardzo istotnych dla chyba każdego zdrowego człowieka, definitywnie nie ma najmniejszych przeciwwskazań ku temu, aby starać się ukazać własne poczucie humoru, postrzeganie otaczającego nas świata. W szczególności w Polsce dostrzec idzie sporo absurdów, a więc trudno nie śmiać się z takowych. Właśnie: ale jak?

A może nałożenie zabawnej koszulki sprawi, że niejako zamanifestujemy swoje prawdziwe oblicze? Niby śmieszna koszulka nie jest przesadnie niestandardowa, lecz można powiedzieć, iż nałożenie na swoje ciało nietypowej koszuleczki wcale nie jest złym wyjściem. Zwłaszcza, że bądź co bądź wzorów tego typu t-shirtów jest od zatrzęsienia. Ciężko nie dostrzec, iż w wielu przypadkach właściciele takich koszulek są tak jakby pozerami, lecz no z drugiej strony: pewnie się za takowych sami nie uważamy, więc nie patrzmy na to zbytnio, ponieważ mamy wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś nie było bardzo dużego wyboru, jeśli w grę wchodziły niecodzienne wzory, znaki i napisy. Doskonale, że ostatnio to się znacznie pozmieniało. Zatem czymś wielce powszechnym jest choćby zamieszczane na koszulkach świeżych memów. Perfekcyjny przykład szybkiego zareagowania to chociażby sprzedaż koszulek związanych hitu Youtube, a mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami także mamy możliwość wymyślić własną wrzutę na koszulce!

Stwórz

Trudno nie natrafić na ten sklep z koszulkami, w którym nie ma takowej możliwości. Pamiętajmy jedną rzecz: często owe koszulki ratownictwo medyczne są ze słabego materiału, ponieważ są sprowadzane hurtem z Chin. Niby dzisiaj niemalże wszystko sprowadza się z dalekiej Azji, lecz w przypadku t-shirtów z napisami jest nieco słabiej. Zatem pierzmy odpowiednio koszulki, uważajmy na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy okres czasu mogli ukazywać za ich pomocą własne poczucie humoru. Fajny humor to podstawa, coś dzięki właśnie czemu możemy nareszcie zapomnieć o wszystkich problemach.