Dobrze ubrana Klasa i szyk

Nowa boska kolekcja płaszczy od H&M już w sprzedaży na terenie całej kraju.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej spotykanych sklepów sieciowych w większych miejscowościach. Kolekcja tego sklepu zawiera zarówno odzież, jak i akcesoria, a także rozmaite akcesoria dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta na każdą część ubrania jest bardzo bogata i szeroka. Na przykład okrycia wierzchnie dziecięce podzielone są poid względem wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można znaleźć kurtki i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie barw, dopasowane do wzrostu i wieku. Oferta na wiosnę obejmuje parę rodzajów tego typu kurtek. Oferowane są także kurtki dżinsowe w rozmaitych wielkościach. W kolekcji dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są również bezrękawniki i marynarki. W kolekcji wiosennej oferowany jest duży wybór różnego rodzaju kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M damskie dostępne są w niezwykle dużym wyborze. Są to kurtki krótkie i dłuższe. puchowe i pikowane. Najczęściej występującym akcentem jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w pasie. W ubiegłym sezonie tego typu rozwiązanie było bardzo często spotykane. Wśród tego typu okryć dominują takie barwy jak czerń i brązowy. Często występującym dodatkiem są futrzane kołnierze i obszycia kapturów.Oprócz typowych kurtek na bardzo niskie temperatury występują również okrycia cieńsze, uszyte z rozmaitych materiałów. Są one dostępne w wielu różnych kolorach. Kolekcja wiosenna z kolei obejmuje okrycia lżejsze i w większości krótkie. Często wybierane są krótkie kurtki skórzane zapinane z boku, wykonane na kształt tak zwanych ramonesek. Dostępne są również kurtki dżinsowe. Okrycia w ostatnim czasie znów wracają dKurtki >> kurtki membranowe.

Kurtki dla panów

W kolekcji dla panów sklep H&M udostępnia parę rodzajów kurtek na różne sezony. Na sezon zimowy będą to bardzo grube kurtki puchowe, chroniące nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można także spotkać bardziej eleganckie płaszcze dla panów z materiału, w przeważającej liczbie czarne. Na cieplejsze pory roku sieć posiada kurtki o charakterze sportowym, z guzikami. Występują one w wielu różnych kolorach. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości okryciem wierzchnim, ale mające cechy koszuli. Oferta na wiosnę aktualnie oferuje niewiele kurtek męskich. Kurtki (do sprawdzenia na tej stronie)

Źródło: