Uroda

Konwencje w urzekającym miejscu – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość wypoczynkowa. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najsłynniejszym rezerwatem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu kuracjuszy.W mieście mogą zwiedzić także: tężnie projektu Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, świątynię św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie raj dla seniorów. Jest tam też wiele bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najbardziej znanych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, znajdujący się w Parku Zdrojowym. Został wpisany do rejestru zabytków w 1987. Nieszczęśliwie spłonął w 2008. Finalnie został rozebrany w 2013.

Jeśli wczytujesz się w prezentowany tekst to oznacza, że wątek Cię niezwykle zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony szklarska noclegi, a znajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

W dzisiejszych czasach hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Proponują weekend lub dłuższy pobyt połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną. Pozwala to kuracjuszom odpocząć , zaczerpnąć sił witalnych, upiększyć ciało i zrelaksować umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnorodnych form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z szerokim zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w hotelu służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, mające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli są też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w bardzo niskich cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w szkoleniach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane na terenie hotelu potańcówki, karaoke czy tematyczne wieczorki. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele w Ciechocinku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.