Dobrze ubrana Klasa i szyk

Płaszcz nie musi być typowy

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret postawił na elegancję z pazurem. Jeżeli poszukujemy klasycznych strojów we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak sama nazwa marki sugeruje, proponowane stylizacje są zdecydowanie do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być pospolity, co więcej kreatorzy nie idą na łatwiznę projektując kilka podobnych krojów. Każdy model nawiązuje do innej inspiracji, co pozwala dopasować okrycie do swoich upodobań i potrzeb.

W bieżącej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, śnieżnobiały płaszcz wyjęty rodem z „Dynastii”, w grzecznych beżach – typowy prochowiec z interesującym półokrągłym kołnierzem oraz prosty, zasuwany na zamek płaszcz z najmodniejszym w tym roku geometrycznym nadrukiem.

Dla bardziej odważnych sklep top secret przygotował krwistoczerwony płaszcz, który dzięki wiązaniu w pasie podkreśli sylwetkę, nie tracąc przy tym formalnego charakteru poprzez zastosowanie prostych linii. Kiedy szukamy uniwersalnej elegancji, na pewno przyciągnie nasz wzrok grafitowy płaszcz ozdobiony srebrzystą nicią. Kruczoczarne wykończenia dodają mu unikalnego charakteru, co sprawi że świetnie nadaje się zarazem w sytuacjach formalnych, jak też w swobodniejszych zestawieniach.

W bardziej luźnym wydaniu płaszcze top secret spotkamy też w katalogach młodzieżowej gałęzi firmy, o nazwie troll. Tutaj już panuje całkowita dowolność.

Intryguje Cię ta kwestia? Kliknij ten link oraz sprawdź, jak podszedł do tego zagadnienia inny redaktor w treści swego wpisu.

Damskie kroje wojskowe, pagony połączone z kobiecymi wcięciami, dziewczęce nadruki, egzemplarze krótsze i długie w rozmaitych barwach. Podstawą jest jednak to, że pomimo tego, że grupa docelowa firmy to osoby dwudziestoparoletnie, nie obowiązuje w żadnym razie ograniczenie wieku. Najważniejsze jest to, aby w płaszczu dobrze się czuć i jeśli preferujemy bardziej niestandardowe kroje, to zdecydowanie tego należy się trzymać.Dominujący trend w 2013 roku niemalże wymaga odrobinki szaleństwa.

Płaszcz zdecydowanie buduje wizerunek, więc dobrze dobrany do sylwetki i oddający nasz temperament, będzie kwintesencją całej stylizacji w okolicznościach prywatnych, jak też zawodowych.