Uroda

Oceny lekarzy – stomatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
W chwili, jeśli mamy zamiar pójść do lekarza, a zwłaszcza tego, który przyjmuje prywatnie powinno się przeczytać o nim opinie. Wiadome jest, że w dzisiejszych czasach służba zdrowie nie najlepiej prosperuje.

Zdanie o danym lekarzu możemy wyszukać w Internecie. Gdy na przykład żyjąc we Wrocławiu chcemy udać się do przyzwoitego psychologa wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową „dobry psycholog Wrocław” i ukaże się nam wiele wyników, gdzie dany psycholog się znajduje. Potem warto przejrzeć o nim komentarze, które z pewnością będą umieszczone, gdyż pacjenci bardzo chętnie dzielą się swoim zdaniem zwłaszcza gdy kiepsko i niegrzecznie zostali przyjęci. Również informacje na temat lekarzy można wyszukać na tak zwanym rankingu lekarzy. Jest to spis specjalistów z wielu dziedzin medycyny, przykładowo Warszawa ginekolog czy „dermatolog z Krakowa”, którzy dostają się na tą listę tylko i wyłącznie dzięki swoim zasługom lub doskonałym i fachowym podejściem do pacjenta. Samo to, że pacjent chce wyróżnić danego lekarza jest warte uwagi.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach

Źródło: Rankinglekarzy.pl

Sami lekarze, którym zależy na korzystnej opinii czytają z uwaga, co pacjenci na ich temat maja do powiedzenia. Jeśli jest to coś niedobrego próbują to zmienić, a jeśli coś pozytywnego to próbują to jeszcze poprawić lub podtrzymać na takim samym poziomie. Jeśli na przykład w opiniach o psychiatrach z Poznania, dany psychiatra ma negatywne komentarze, ale ze zmianą daty zamieszczenia opinii zmienia się ona na dodatnią to oznacza, że lekarz wziął sobie do serca krytykę pacjentów i próbuje się polepszyć. Z tego można dojść do wniosku, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Jeżeli natomiast będzie podobna sytuacja już nie z psychiatrą tylko powiedzmy stomatologa z Łodzi i lekarz ten nie uczynił nic, aby poprawić swoją opinię nie warto się do niego iść.

Trzeba czytać komentarze o specjalistach zanim się do nich udamy, ażeby nasza wizyta nie skończyła się niesmakiem oraz nieprzyjemnością. Trzeba pamiętać, że lekarz jest od tego, aby udzielać nam niezbędnej pomocy lekarskiej a nie dodatkowo jeszcze uprzykrzyć nam życie i zmieszać nas z błotem. lekarz – kliknij aby zobaczyć więcej