Uroda

Spraw swojemu facetowi prezent

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy prezent dla mężczyzny? Odpowiedź jest bardzo prosta: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta codzienna aktywność będzie dawała facetowi wiele przyjemności. Dobrze własnoręcznie skomponować taki komplet.

O ile pragniesz dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto właściwe akcesoria, które każdy facet musi posiadać w swoim komplecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – zgadza się, ostra metalowa brzytwa. Facet nie stosuje nożyków dla pań. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie używał prawdziwego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak używać brzytwy. To może stawać się dla niego cudownym przeżyciem, które przeniesie go w czasie, do okresu, kiedy faceci golili się brzytwami.

Dzięki temu zwykłe golenie zarostu przekształci się w ekscytujący rytuał, który da facetowi energię na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie władzy, a także kontroli, gdyż goląc się trzeba być ostrożnym. Poranne golenie nauczy go dokładności i odwagi. Taka brzytwa to coś, co musi posiadać każdy facet, który chce poczuć więź ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój mąż obawia się mieć w dłoni kawałek ostrego żelaza, zastępczą możliwością jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien używać jednorazowych ostrz, które są mało wydajne przy goleniu.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Mamy bardzo konkurencyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Maszynka na żyletki pozwala na wywalenie starych żyletek i włożenie tam ostrych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do pakietu dla mężczyzny dołącz koniecznie porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Omijaj z daleka wszelkie zapachy, które nadają się dla pań. Facet musi pachnieć mocą i zdecydowaniem, a więc postaw na mocny, wyrazisty zapach. Poza tym kup jeszcze płyn po goleniu o podobnym aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby zadrapania, które facet zrobił sobie w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać także ałun, substancję, która skutecznie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl