Uroda

Spraw swojemu facetowi prezent

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy prezent dla mężczyzny? Odpowiedź jest bardzo prosta: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta codzienna aktywność będzie dawała facetowi wiele przyjemności. Dobrze własnoręcznie skomponować taki komplet.

O ile pragniesz dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto właściwe akcesoria, które każdy facet musi posiadać w swoim komplecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – zgadza się, ostra metalowa brzytwa. Facet nie stosuje nożyków dla pań. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie używał prawdziwego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak używać brzytwy. To może stawać się dla niego cudownym przeżyciem, które przeniesie go w czasie, do okresu, kiedy faceci golili się brzytwami.

Dzięki temu zwykłe golenie zarostu przekształci się w ekscytujący rytuał, który da facetowi energię na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie władzy, a także kontroli, gdyż goląc się trzeba być ostrożnym. Poranne golenie nauczy go dokładności i odwagi. Taka brzytwa to coś, co musi posiadać każdy facet, który chce poczuć więź ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój mąż obawia się mieć w dłoni kawałek ostrego żelaza, zastępczą możliwością jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien używać jednorazowych ostrz, które są mało wydajne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wywalenie starych żyletek i włożenie tam ostrych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do pakietu dla mężczyzny dołącz koniecznie porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Omijaj z daleka wszelkie zapachy, które nadają się dla pań. Facet musi pachnieć mocą i zdecydowaniem, a więc postaw na mocny, wyrazisty zapach. Poza tym kup jeszcze płyn po goleniu o podobnym aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby zadrapania, które facet zrobił sobie w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać także ałun, substancję, która skutecznie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl