Dobrze ubrana Klasa i szyk

Nowe sprzątanie w szafie|Sezonowa wymiana ciuchów

Co raz większymi krokami zbliża się do nas pora roku zwana jesienią. Choć słońce we wrześniu umie jeszcze zdecydowanie przypiec, to zdarzają się takie dni, kiedy w powietrzu da się wyczuć jesienny chłód. Pomału wyciągamy z dna naszej szafy cieplutkie bluzy i przeciwdeszczowe okrycia. Jest to też idealna pora, aby przygotować naszą garderobę na zmianę pogody. Zwiewne spódniczki, czy balerinki powoli muszą ustępować miejsca rzeczom, które zagwarantują nam odpowiednią temperaturę i ochronią przed zbliżającą się chlapą.

Warto w takim razie zrobić duże zakupy zakupy ze stylistą katowice i nabyć potrzebną odzież. Zanim jednak zaczniemy bieg po marketach, zobaczmy, co w rzeczywistości będzie nam konieczne. Przejrzyjmy ciuchy z ubiegłego roku (poznaj kozaki od Może się zdarzyć, że dużo z nich jest zdatnych do użytku. Warto właśnie teraz dać do czyszczenia nasze puchowe kurtki i zimowe płaszcze. Nie zapomnijmy zrobić przeglądu obuwia na zimę. Może się okazać, że w naszych kozakach należy dokonać wymiany fleków. Jeżeli zrobimy to wszystko teraz, pierwszy śnieg nas nie zaskoczy.

buty ziomowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele popularnych marek, jak na przykład, ma jeszcze jesienno- zimową kolekcję z ubiegłego sezonu. Korzystnie jest w takim razie porozglądać się po sklepach uważnie. Może nabędziemy płaszcz albo ciepłą bluzę w bardzo atrakcyjnej cenie. Już wkrótce zjawią się kolekcje na obecny rok, które będą o wiele droższe. Jest to zatem rzeczywiście najlepsza okazja, aby wyszukać dla siebie coś fajnego w korzystnej cenie.

Pamiętajmy, że wybierając zimowe buty , powinniśmy zwrócić wyjątkową uwagę na materiał, z którego zostały zrobione. Warto zapłacić odrobinę więcej, ale za porządne obuwie, które zapewni nam zimą właściwą ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi, jak śnieg czy mróz. Podeszwa także ma wielkie znaczenie (zobacz tutaj). Musi być odpowiednio gruba, tak by jeszcze lepiej chronić nasze stopy przed zimnem. Pamiętajmy, że najwięcej ciepła ucieka z przez głowę i stopy, dlatego w wyjątkowy sposób powinniśmy w okresie zimowym zadbać o te właśnie partie ciała. Buty powinny także być trochę luźniejsze, abyśmy mogli bez problemu poruszać palcami.