Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Skórzane rękawy nadal w modzie

Wstawki ze skóry i ekoskóry to trend, który bez względnie pokochały miliony kobiet. Co więcej tego typu ozdoby nie kojarzą się już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już napotkać nawet w rzeczach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub po prostu do pracy. Do niedawna chodzenie po ulicach smakiem. Posiadaczka takiej garderoby, albo była kobietą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

Obecnie sytuacja znacznie się zmieniła. Wszystko dzięki modzie, która stale galopuje do przodu i nie zna granic, stale sięgając po nowe inspiracje. Parę poprzednich sezonów pokazało, iż projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Dużo sklepów ma w swoim asortymencie tego typu rzeczy. W zależności od rodzaju sklepu są one wykonane z naturalnej skóry lub z ekoskóry. Możemy się rzecz jasna spodziewać, iż te ze skóry będą znacznie droższe. Jeżeli więc nie mamy zamiaru wydać za dużo, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w ofercie ma m.in. sklep h&m. Podobny efekt – skóry, uzyskuje się również na tak zwanym woskowanym materiale. Wygląda on łudząco podobnie do skóry, ale jego wygląd ma prawo ulec zmianie po praniu, o czym należy pamiętać kupując taką odzież.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit

Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki wykorzystywane są w szyciu różnych części garderoby. Mocno popularne są na rękawach, kołnierzach lub lamówkach. Ograniczeń ich użycia nie ma właściwie żadnych. Należy mieć jednak na uwadze aby wybierać takie ubrania i materiały pod którymi skóra oddycha. Nie powinniśmy przecież czuć się jak w kombinezonie, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od zamierzonego, a my sami zwyczajnie zmęczeni.

Wspominane już rękawy wydają się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem, a do tego mocno efektownym. Kurtki (zobacz kurtki meskie duze rozmiary) h&m które są zakończone skórzanymi rękawami sprzedają się w szybkim tempie. Oprócz nich, sklep posiada w swojej ofercie również żakiety oraz płaszcze z elementami skórzanymi. Trzeba powiedzieć, że prezentują się bardzo elegancko i subtelnie. Jeśli do tej chwili miałyście jakieś nawet najmniejsze wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na tego typu rzeczy, lub czy nadają się one np. by chodzić tak w pracy, odpowiedź jest oczywista – można je ubrać wszędzie.

Źródło: domodi