Dobrze ubrana Klasa i szyk

Płaszcze Zara

Wiosna w naszym kraju charakteryzuje się wyjątkową zmiennością aury, zatem mądrze jest nabyć zarazem elegancki i chroniący przed deszczem płaszcz. Popatrzmy, co do zaoferowania dla uwielbiających szykowne ubrania pań posiada wiosenna kolekcja Zara.

Pierwszą interesującą rzeczą, jaką ujrzysz na oficjalnej stronie internetowej Zara, jest sięgający do połowy uda płaszczyk z czarno-białym deseniem, który przywodzi na myśl cętki lamparta. Kobiety, które zamierzają podkreślić swój ostry charakter, na pewno kupią te płaszcze Zara.

Podoba Ci się ten wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna charmsy ze srebra oksydanowego również bez wątpienia przypadnie Ci do gustu!

Kolejnym designem, który bierze inspirację z świata zwierząt, jest płaszcz w skórę zebry. O ile preferujesz proste i użyteczne kroje, dobry dla ciebie będzie niewielki płaszcz w jednym kolorze, który ma spore kieszenie. Tak samo ascetyczny, a jednocześnie trendy, jest krótki płaszcz w jasnym kolorze. Bardzo ciekawym krojem jest minimalistyczny płaszcz zrobiony z surowa skóropodobnego, barwiony w surowej monochromatycznej tonacji.

Dla pań, które wolą etniczne wzory, Zara przygotowała krótki płaszczyk z etnicznymi wzorami, zrobiony w mglistej tonacji. Dla fanek designów, które mają rustykalne klimaty, polecamy płaszczyk uszyty z paru różnych surowców, zakrojony w stylistyce cepelianej. Panie klasyczne też znajdą w kategorii płaszcze Zara garść wartych uwagi kreacji. Głównie należy zwrócić szczególną uwagę na kremowy trencz ze stylowymi guzikami, zaprojektowany według tradycyjnych wzorów. W podobnym klimacie wykonany jest również mały ciemny płaszczyk z fajnym marszczeniem na ramionach. Zupełnie odmienny jest surdut wykonany z lnu, który swoim designem śmiało nawiązuje do pasiaków, jakie niegdyś zakładali więźniowie. To propozycja dla niewiast, które wolą prowokować kreacją.

Opisane płaszcze Zara poznasz na witrynie internetowej tego hiszpańskiego giganta ciuchowego. Na witrynie też możesz nabyć dany towar, który zostanie ci dowieziony wprost do miejsca zamieszkania.