Uroda

Gdzie odnaleźć profesjonalnego dentystę i wstawić implanty?

Białe i mocne zęby, to znaczący substrat urody. Doskonały uśmiech z całą pewnością dodaje powabu i polepsza samopoczucie, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeśli jednak mamy kłopot z doskonałym uśmiechem, z pomocą przychodzi implantologia. Jest to aktualnie najbardziej rekomendowana metoda uzupełnienia brakujących zębów.

Czym dokładnie jest implantologia?

Wybielanie zębów - zębów - Jest to pionierska stomatologii, która daje nowe opcje pacjentom, którzy z różnorakich powodów utracili jeden lub więcej zębów. [TAG=Implanty

są rozwiązaniem najbardziej zbliżonym do natury. Pozwalają nam zachować uzębienie i nie jest konieczne szlifowanie zdrowych zębów. Implanty nie są narażone na próchnicę i nie psują się jak naturalne zęby.

Kiedy zdecydować się na wstawienie implantów?


Wyświetl większą mapę

Dzięki zastosowaniu implantów nie jest już wymagane szlifowanie zębów, aby zastosować stałe uzupełnienie protetyczne. Implanty są także świetną opcją dla osób, które mają kłopoty z uzębieniem. Nie rzadko, implanty są jedynym skutecznym wyjściem zapewniającym pacjentom nowe lepsze życie. Podczas konsultacji z lekarzem postawiona zostanie dokładna diagnoza, a doktor wyznaczy plan leczenia. Jeśli chodzi o implanty (zobacz implanty kraków cena) Wrocław posiada dużą ilość gabinetów, w których zbadamy nasze uzębienie i wybrać prawidłowe leczenie.

Wykonanie

Implanty są bardzo często wykonane z bardzo czystego tytanu, który musi mieć odpowiednie właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal całkowicie obojętny dla naszych tkanek i który może się mocno zrosnąć z kością. Korony, które odpowiadają za wygląd implantu, są przeważnie porcelanowe, ale zdarzają się również pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Zabieg

Zabieg opiera się na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po zagojeniu można budować korony. Wokół implantu powstają nowe komórki kości, więc zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg wykonał doświadczony stomatolog wołomin Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem idealnego lekarza.