Uroda

Jakim sposobem poprawić wygląd oraz samopoczucie

Medycyna estetyczna jest innowacyjną gałęzią medycyny, absorbującą się dbaniem o urodę. Zapewnia ona szeroki wachlarz sposobów korygowania urody jak też niwelowania objawów starzenia . Medycyna estetyczna łączona z nowoczesną kosmetologią daje możność obszernej prewencji przeciwstarzeniowej a także wielu kuracji modyfikujących wygląd i samopoczucie.

Zabieg kosmetyczny

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Na skutek najnowszych technik, rozległej wiedzy na temat procesu starzenia się skóry, lekarz w gabinecie medycyny estetycznej będzie w stanie „zatrzymać” czas, a nawet cofnąć symptomy starzenia się. Dermatologia estetyczna to swego rodzaju pomost między zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną, oferuje starania mniej inwazyjne niż chirurgia, jednak o nadzwyczaj dużej skuteczności. Zabiegi medycyny estetycznej zapewniają prędkie wyniki a zarazem są zupełnie bezpieczne. Określone są w takim samym stopniu dla dam jak też dla mężczyzn.

Wykonywane zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej są to najczęściej: bezoperacyjny lifting PDO, bezoperacyjny lifting Silhouette, bezoperacyjny lifting – hifu urządzenie podbródka, botox, chirurgia laserem, cosmelan, epilacja laserowa, Endermologia Endermolab LPG, fotoodmładzanie, intraceuticals czy korekta zmarszczek. Metod na epilację mamy obecnie sporo. Wypróbowaną już metodą będzie elektroepilacja, to znaczy epilacja igłowa. To jedyna potwierdzona naukowo i doceniona na świecie metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Natomiast blend, termoliza, elektroliza są to trzy sposoby likwidowania włosków, które są przez wieloletnie doświadczenia potwierdzone jako sposoby trwałe a także skuteczne. Polegają na ulokowaniu w mieszku włosa miniaturowej sondy, (o grubości dostosowanej do grubości włosa) ze stali chirurgicznej, przez jaką płynie prąd. Powoduje to trwałe uszkodzenie macierzy włoska, w rezultacie czego włoski zaprzestają rosnąć. Właściwie zrealizowany zabieg nie zostawia trwałych pozostałości na powierzchni skóry.

Medycyna estetyczna czasem kojarzona jest z próżnością.

Pragniesz przeczytać inne podobne przydatne wskazówki? Jeśli tak, to zobacz tutaj bb glow skin, a na pewno nie odczujesz rozczarowania.

Nie jest to jednak cała prawda. Metody tejże dziedziny medycznej w wielu sytuacjach mogą przysporzyć się do poprawy nastroju, więc i jakości życia. Nie czekaj, czas zatrzymać czas.