Uroda

Upiększające zabiegi laserem w stolicy dolnego Śląska.

Laser to bardzo uniwersalne urządzenie do korygowania niedoskonałości wyglądu. W czasie ZABIEGÓW LASEROWYCH można odmłodzić, wygładzić skórę, wybielić zęby, wydepilować, zniwelować przebarwienia albo tatuaż, pozamykać drobne naczynka krwionośne. Urządzenie laserowe emituje specyficzny rodzaj światła o jednorodnej, prostej wiązce.

Zabiegi kosmetyczne

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Czasem światło to niesie ze sobą bardzo dużą moc i wtedy może przecinać tkanki, nawet tak silne jak kości. Lasery posiadające mniejszą siłę, działają delikatniej, korzysta się z nich np. do wytwarzania produkcji kolagenu w skórze. Różne rodzaje laserów wysyłają światło zaledwie o jednej skali fali. Niektóre długości są lepiej wychwytywane przez melaninę, inne przez barwnik krwi, a jeszcze inne przez wodę, dlatego do likwidowania naczynek, przebarwień i łuszczenia skóry potrzeba aż 3 różnych urządzeń.ZABIEGI LASEROWE wypróbowane klinicznie i nie zagrażają zdrowiu – .

Laser posiada funkcję chłodzenia oraz kontroluje nagrzewanie skóry, zatem nie dochodzi do oparzeń, powstania blizn, zaczerwienień czy innych skutków niepożądanych, uniemożliwiających swobodne funkcjonowanie. ZABIEGI KOSMETYCZNE (www.glowspa.pl/urzadzenie-e-light-iplrf/) WE WROCŁAWIU proponują zabieg laserowy na twarz – czyli – fotoodmładzanie.wejdź tutaj ortopeda w Żywcu ortopeda w ŻywcuTo proces likwidujący drobne oznaki starzenia skóry. Poprawia koloryt, napięcie, przywraca błysk skóry oraz usuwa zmęczony wygląd wywołany szkodliwymi czynnikami naturalnymi i wiekiem – kliknij tutaj.

Odmładzanie skóry pobudza naturalną produkcję kolagenu. Zabiegi można wykonać o każdej porze roku i od razu można wrócić do codziennych obowiązkach. Laseroterapia może być także skuteczna przy pielęgnacji cery łojotokowej i skłonnej do trądziku. Światło szybko goi rany, zamyka naczynia oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Terapia na trądzik posiada właściwości bakteriobójcze i odkażające. Podczas kuracji dochodzi do zmniejszenia się śladów oraz blizn po trądziku. Terapia laserowa można być stosowana samodzielnie lub w podczas leczenia medykamentami. Laser używany jest też do depilacji. Usuwanie włosów jest zazwyczaj permanentne. W związku z cyklem wzrostu włosów zabieg trzeba powtórzyć kilka razy.

ZABIEGI KOSMETYCZNE WE WROCŁAWIU z użyciem lasera, działają na identycznych zasadach – opierając się o pewną, niewielką częstotliwość fal. Pozwala to na selektywne oddziaływanie na określone struktury na skórze, jednocześnie zmniejszając ilość skutków ubocznych.