Kosmetyki Uroda

Czy stylizacja niszczy włosy?

Każda z nas chce mieć piękną fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne – chcemy wyglądać świetnie. włosy świadczą o kobiecie. Kiedy są lśniące, zadbane i ułożone z miejsca jesteśmy lepiej oceniane. Bazą wszystkich zabiegów są dopasowane do problemu włosów.

Jeśli masz łupież, to bezwzględnie zacznij stosować szampon przeciwko łupieżowi.

wella maska do włosów

Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

zaniedbane, byle jak obcięte – rujnują nam prezentację i nastrój. Warto podarować im chwilę rano, żeby prezentowały się wspaniale aż do wieczora.

Pokutują dalej mity, że stylizacja niszczy włosy. Wyjątkowo mocno trzyma się to przeświadczenie gdy idzie o prostownice do włosów. Nic bardziej mylnego – najbardziej szkodzi włosom zostawienie ich bez uwagi. Promieniowanie UV, zanieczyszczenia w powietrzu, niedostatek odżywek – to prawdziwi wrogowie.

Czy wiesz, że kolejne niezwykle emocjonujące artykuły są na wyciągnięcie ręki? Kliknij i zerknij na źródło info, a na pewno odczujesz satysfakcję.

Nowe prostownice mają ochronne powłoki, opcję zmniejszania temperatury, a poza tym znaleźć kupić można mnóstwo środków ochraniających włosy podczas stylizacji na gorąco.

A zmiany koloru? Też wcale nie musi włosów rujnować. Przede wszystkim zdecydujmy się na polecaną markę. Na przykład firma Londa farby robi od dawna, są znane i rekomendowane przez kobiety.

Do układania włosów należy także wykorzystywać kosmetyki dobrych marek – jak choćby marka kosmetyków Kemon. Używajmy ich jednak z umiarem. Czasami wystarczy położenie odrobiny pianki do pielęgnacji włosów, by fryzura do wieczora trzymała się w nienaruszonym stanie. Oczywiście, najlepiej by było nie stosować w ogóle suszarki do włósów, ale bardzo nieliczne kobiety mają włosy, które same układają się pięknie. Zwracajmy jednak uwagę na to, by suszyć włosy strumieniem zimnego powietrza. Owszem, zajmie to trochę więcej, ale warto poświęcić tych pięć minut dla urody włosów.

Gdy już ułożymy fryzurę należy ją utrwalić. Tu niezastąpiony jest. To oczywiście już nie ten kosmetyk, który wykorzystywały nasze mamy i babcie, a który z włosów robił sztywny kokon. Obecnie lakiery nie usztywniają włosów, a sprawiają, że są delikatne, miękkie i zachowują kształt.

Wspaniałe włosy to najpiękniejsza ozdoba, dlatego warto dbać o to, by były zadbane i ładnie ułożone.