Kosmetyki

Odkrywamy magię damskiej torebki

Dla dużej części mężczyzn niewiasta to nieznana kraina. Panowie zwykle kompletnie nie rozumieją kobiet – ich zachowań, pragnień, zwyczajów. Na zewnątrz wychodzą rozbieżności w ocenie otoczenia i systemie norm.

To oczywiście mocne uogólnienie, lecz bez generalizacji nie da się napisać żadnej analizy. Tak więc panie dziwią facetów, co nierzadko powoduje konflikty. Znaczną i raczej złą rolę posiadają różne stereotypy, które rodzą się w mediach współczesnych.

Torebka Graceland

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

W tym wpisie bliżej poznamy wnętrze niewieściej torebki. Szanowne kobiety, które studiują właśnie ten artykuł, możecie porzucić lekturę. Ten wpis jest przeznaczony dla facetów, którzy zamierzają wiedzieć, co też kryje się w czeluściach tajemniczej kobiecej torebki. Omawiamy 5 różnych artykułów kosmetycznych, które można napotkać w zwyczajnej torebce przeciętnej niewiasty, np. dior capture. Zachęcamy do lektury.

Praktycznie każda niewiasta ma tam cienie do powiek jakiejś firmy.

Już istnieje autorska witryna – kliknij w poniższy link, poczytaj temat oraz napisz proszę własny komentarz. Będziemy usatysfakcjonowani.

Są one praktyczne, by podkreślić kolor oczu pani. Panie w średnim wieku często mają perfumy (dior higher) i krem przeciwzmarszczkowy, który zatrzymuje powstawanie fałd na naskórku.Przed pójściem spać kobiety często stosują jakiś dobry krem pod oczy, który ma redukować zmarszczki i wygładzić naskórek. Niektóre kremy mają też działanie energetyzujące.Jeśli jest pora letnia i aura jest gorąca (w Polsce wielka rzadkość), w torbie pani bez wątpienia zobaczysz jakieś kosmetyki do opalania. Dużo kobiet uwielbia się opalać, za nic mając alarmujących naukowców, którzy podkreślają niebezpieczny wpływ promieni UV na naskórek. Dobrze, że niewiasty pojmują, jak niezbędne są kosmetyki do opalania, które troszeczkę zabezpieczają naskórek przez blaskiem.

Niektóre panie, które chcą zniwelować parę kilogramów, kupują kosmetyki wyszczuplające, rzekomo wspomagające odchudzanie. Cieżko udowodnić skuteczność takich specyfików. Mądrze jest trzymać się reguły, że szczupła sylwetka to odpowiednia dieta plus sport – nie da się inaczej.