Kosmetyki

Akcesoria prawdziwego faceta

Rozwój przynosi sporo korzystnych rzeczy. Nowatorskie technologie, szybsze podróżowanie, zdrowsze życie. Ale pojawia się też sporo złych rzeczy. Jedną z wad nowoczesności jest rozwijające się zniewieścienie facetów. W w tej kwestii nie ma znacznej przesady.

brzytwa do golenia 3

Mężczyźni w naszym kręgu kulturowym stali się bardziej kobiecy. Da się to zauważyć najsilniej na przykładzie ubioru. Aktualne sławy mediów to wychudzeni chłopaczkowie o łagodnych, kobiecych niemal rysach. Współczesne nastolatki oglądają się za ładnie ubranymi chłopaczkami bez zarostu. Wzrasta również procent facetów, których zbiór kosmetyków jest obszerniejszy niż ten, który używa statystyczna pani.

Nie zwlekaj! odwiedź nasz oryginalny serwis www (https://smartbodytrainer.pl/oferta/treningi-online/) i poleć go wszystkim. Wszyscy skorzystacie! To istotne, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

A przecież w kosmetyczce męskiego mężczyzny ma znajdować się jedynie parę najpotrzebniejszych produktów: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydatne są też porządne pędzle do golenia, dzięki którym szybko się ogolimy.

Warto zdawać sobie sprawę, jakie przybory do golenia używali nasi ojcowie. Dziś facet ma do dyspozycji w drogeriach dziesiątki różnorakich kuriozalnych balsamów, wód i smarowideł. Masowo sprzedają się elektryczne golarki.

Obrządek cięcia zarostu został całkowicie skrócony i ułatwiony. Nie zna prawdziwego życia ten, kto podczas golenia w dłoni brzytwy nie trzymał. Przy takim goleniu wymagana jest dokładność i skupienie. To oznacza, że golenie jest ceremoniałem, chwilą tylko dla golącego. Dzierżenie w dłoni fragmentu porządnego żelaza gwarantuje poczucie siły. Daje poczucie łączności z antenatami, którzy zamiast tabletem, wojowali ostrymi jak, jakby nie patrzeć, brzytwa mieczami.

Mało kto z dzisiejszych panów wie, do czego jest przydatny ałun. Ten związek chemiczny mocno tamuje krwawienie. Płyny dla panienek można wywalić do worka na odpadki. Autentyczny facet czasem krwawi. I nie ucieka na widok krwi na końcu brzytwy, a używa efektywne środki.

Woda kolońska powinna pachnieć męską energią. Tu nie ma być roślinek, ani żadnych cukrowych akcentów. Woda kolońska to dobre uzupełnienie naturalnego zapachu, który wydziela prawdziwy facet. Woni zwycięstwa, siły, testosteronu. Pora uświadomić skobieciałym gościom, co jest wizytówką męskości.

Źródło: facetaria.pl