Dobrze ubrana Klasa i szyk Kosmetyki

Jakimi sposobami można się skutecznie zgolić zarost z twarzy, stare i nowe sposoby golenia.

Jedną z rzeczy, które odróżniają mężczyzn od kobiet jest zarost, stan którego bardzo dużo powiedzieć może o jego posiadaczu. Mężczyźni mają tu bardzo duże możliwości, pamiętać jednak należy o tym, że granica między elegancją a niechlujstwem i zaniedbaniem jest dość cienka i bardzo łatwo ją niekiedy przeoczyć.

brodacz

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy mężczyźni decydują się na chodzenie z długą brodą i przez długi czas jej nie golą, co nie oznacza bynajmniej, że nie będą musieli o nią zadbać w inny sposób. Inni chętnie chodzą z parodniowym zarostem, co może im dodać męskiej stanowczości i uroku, lecz tu z kolei trzeba uważać, żeby faktycznie było to nie więcej niż parę dni, bo później twarz nie będzie zbyt dobrze się prezentować. Lecz największa liczba mężczyzn systematycznie goli swój zarost, przez co prezentują się tak jak powinni, bez niepotrzebnego zaniedbywania się. A że mężczyzn żyje na świecie kilka miliardów, to jest zupełnie zrozumiałe, że biznes związany z akcesoriami do golenia, jest wyceniany na naprawdę pokaźne pieniądze.

Jest jednak sporo mężczyzn, którzy będą woleli stare metody, a do takich bez wątpienia należy brzytwa do golenia . Żeby móc ją stosować należy posiadać sporo wprawy i nerwy ze stali, bo wcale nie jest trudno o pozostawienie krwawej pamiątki. Można jeszcze znaleźć zakłady fryzjerskie, w których można się ogolić w ten tradycyjny sposób, chociaż powoli się wykruszają.

zestaw do golenia

Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo chętnie używana była też jeszcze niedawno maszynka na żyletki , jej ogromnym plusem było to, że była tania zmywarki gastronomiczne w użytkowaniu, a jednocześnie bardzo dobrze goliła. Maszynki tego typu zostały wyparte przez nowoczesne maszynki z kilkoma ostrzami, lecz w dalszym ciągu w wielu sklepach można znaleźć te tradycyjne sprzęty. Zwłaszcza często kupowany jest model figaro, panowie którzy chcą poczuć emocji na swojej szyi powinni ją kupić i rozpocząć golenie. Jeśli jednak ktoś nie będzie lubił żadnego ryzyka, to do dyspozycji miał będzie wiele rodzajów wieloostrzowych maszynek, a oprócz tego różne wersje golarek elektrycznych.