Dobrze ubrana Klasa i szyk Kosmetyki

Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. W jaki sposób o nią zadbać i jakich kosmetyków używać, by dobrze wyglądała?

Odpowiednio przystrzyżony zarost może być bardzo męski a także atrakcyjny. Coraz częściej mężczyźni decydują się na dłuższą brodę, nierzadko w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, że wyglądają bardziej elegancko tudzież bardzo męsko. Ta część naszego ciała niekiedy wymaga specjalnych produktów do pielęgnacji.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej wybieranym sposobem na usuwanie zarostu są maszynki jednorazowe. Tego rodzaju rozwiązanie nie zawsze jednak sprawdzi się, gdy mamy dłuższą brodę czy też potrzebujemy dokładnego golenia. Świetnym rozwiązaniem dla panów mających brodę może być golarka z trymerem, dzięki której skrócą w odpowiedni sposób zarost, kiedy nadejdzie taka potrzeba. Niezwykle przydatne mogą być również ostre nożyczki, którymi przytniemy niepożądane kosmyki. Jeżeli nasz zarost częściowo wymaga całkowitego wygolenia dobrze jest nabyć pędzel do golenia Zestaw (więcej szczegółów), którego składnikami są pędzel tudzież krem do golenia mogą sprawić, że nawet najtwardszy zarost nie będzie sprawiał nam problemu. Powinniśmy zainwestować w produkt z dobrego włosia na przykład pędzel Badger, żeby nie podrażnić skóry.

Przed podjęciem decyzji o zapuszczaniu brody trzeba dobrać ją do kształtu własnej twarzy. Nie każdy może dobrze wyglądać na przykład z kilkudniowym zarostem czy też kozią bródką. O brodę, identycznie jak o włosy na głowie trzeba dbać, używając dobrych kosmetyków. Kosmetyki do brody to głównie woski oraz olejki albo balsamy . Woskiem można nadać wymarzony kształt, przykładowo naszym wąsom, aby były delikatnie podkręconei zachowały swój kształt przez długi czas. Olejki i balsamy mogą służyć do delikatnego nabłyszczania włosów, żeby prezentowały się jeszcze lepiej. Szukając tego rodzaju kosmetyków do pielęgnacji zarostu warto wybierać firmy, które specjalizują się stricte w kosmetykach dla panów.

pianka do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna i męska broda może zachwycić zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dobrze jest jednak odpowiednio dobrać ją do kształtu twarzy tudzież dbać o nią, żeby zachowywała zadany kształt. Dzięki dobrej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się atrakcyjnym tudzież niezwykle eleganckim wyglądem w każdym momencie, właśnie dzięki brodzie.