Kosmetyki

Kosmetyczka faceta

Co męski mężczyzna posiada w kosmetyczce? Bez wątpienia niewiele. Kilka przedmiotów, które są absolutnie konieczne. Bez dziwnych kremów, balsamów i innych damskich gadżetów. Mężczyzna z klasą nie ma też tandetnych nożyków do golenia.

W jego ekwipunku ma pewne miejsce maszynka z żyletkami lub prawdziwa, staromodna brzytwa do golenia. Golenie się takim sprzętem czyni to, że mężczyzna czuje moc. Kawał ostrego metalu trzymany w ręku to niezapomniane uczucie i naprawdę dokładne golenie. Do kompletu trzeba dodać zapomniany już pędzel do nakładania, taki, jaki posiadał ojciec twojego ojca. Wszystko, co musi mieć mężczyzna, który pragnie wzmacniać więź ze swoimi dziadami z poprzednich lat. Który nie znosi fikuśnych kosmetyków dla zniewieściałych chłopczyków. Brzytwa do golenia to rzecz dla faceta, spadkobiercy wojowników i zdobywców świata.

brzytwa

Źródło: facetaria.pl

Bywa tak, że ręka zadrży i poleci krew. Autentyczny mężczyzna nie uroni łezki, to oczywiste. Nie ma tu miejsca na grymas bólu, ranę należy załatać. Kosmetyczka w tym momencie przemienia się w małą apteczkę. Powinien w niej znajdować się sztyft zawierający ałun, minerał świetnie zasklepiający niewielkie skaleczenia powstałe w wyniku bojowego chaosu przed lustrem. Będziesz jak ranger na plaży francuskiej, który zadrapany pociskiem błyskawicznie opatruje krwotok i natychmiast wraca do szturmu. Krwawienie zatrzymane, możesz golić dalej, wojowniku. Widok krwi ma cię nastroić, uwolnić pierwotne instynkty, o których istnieniu nawet wcześniej nie wiedziałeś.

Gdy już odłożysz lśniące ostrze brzytwy do kosmetyczki, czas oczyścić twarz. Nie myśl nawet o balsamach po goleniu, autentycznego mężczyznę ucieszy dobra woda kolońska, pachnąca odwagą i zdecydowaniem. Tak dokładnie ma pachnieć wojownik, a nie jakimiś różami i słodkościami. Po goleniu jak wyjdziesz z domu, z pewnością zwrócisz na siebie uwagę niewiast. Omamisz je swoją wonią i pewną postawą potomka żołnierzy.

Nie zwlekaj! Jeżeli ciekawi Cię ten tekst, to następny ciekawy artykuł ukryty jest w tym linku. Zostaw nam swój komentarz – będzie nam niebywale przyjemnie.

W mieście pełnym miękkich gości, płaczących nad małym zadrapaniem i bojących się robaków, ty zostaniesz samcem alfa.

Źródło: facetaria.pl