Kosmetyki

Nowoczesne preparaty pozwalają na przetrwanie urody nawet w na stare lata

Wielu mężczyzn dziś uważa, że kobiety używają za dużo makijażu. Mowa tu o takich widocznych częściach makijażu, jak np. mocno rzucające się w oczy cienie do powiek. Niestety, niewiasty często zapominają, że uroda kryje się w naturalności. Jedną z przyczyn takiego zjawiska jest to, że obecnie większość fotek gwiazd jest dopieszczana w programach komputerowych.

Autor: Belenda Eco Care

Paniom zdaje się, że gwiazdy są absolutnie idealne, żadnej skazy na skórze, żadnych wyprysków (dolce gabbana damskie). A to nieprawda, to kobiety jak każde inne. Można pokusić się o tezę, że retuszowanie zdjęć oraz ostry makijaż to są dwa największe kłamstwa we współczesnym świecie.

Jednak nie można za bardzo demonizować kobiecych preparatów. Nowoczesne preparaty, takie jak krem przeciwzmarszczkowy, umożliwiają zakonserwowanie urody nawet w na stare lata.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jest nam miło. Pewnie zechcesz też przeczytać inne ciekawe informacje? Wystarczy jedynie najechać na łącze do strony i już.

Mężczyźni powinni to docenić, bo popularną motywacją, jaką mają kobiety stosujące takie rzeczy jak, krem pod oczy, jest zadowolenie partnera. Warto podkreślić, że znakomicie genetycznie obdarzone panie mogą wyglądać cudnie nawet bez tego gatunku artykułów (polecamy laura biagiotti roma), ale to tylko niewielki promil populacji.

Identycznie praktyczne okazują się kosmetyki do opalania. Bądźmy szczerzy, opalanie się jest złe dla naskórka człowieka. Z tego powodu każda osoba, która z jakiegoś powodu lubi brązowić się na słońcu, musi nakładać specjalne kremy. Słońce jest fatalne dla skóry i powoduje, że traci ona płyny i starzeje się znacznie szybciej niż u tych kobiet, które nie chadzają na plażę. Do tego regularne wystawianie się na słońce jest przyczyną okropnego raka skóry.

Zupełnie zbędne są za to kosmetyki wyszczuplające. Ich efektywność to raczej sprawa wyłącznie zręcznego marketingu. Drogie czytelniczki, zawsze miejcie na uwadze, że trasa do atrakcyjnej sylwetki prowadzi przez wiele trudów. Tu fundamentalne znaczenie wykazują dieta i ruch. Żaden specyfik nie zniszczy oponki po systematycznym smarowaniu.