Kosmetyki

Moc pięiknego zapachu

Dziewczyno-chłopak, modelka, ostra babka, hipiska, kobieta romantyczna. Każda z nas jest jakaś i każda ma swój sposób ubierania się. Długie spódnice, tenisówki czapki z daszkiem,tiule, glany, kurtki nabite ćwiekami, to wszystko na co dzień w jasny sposób nas opisuje i stawowi niejako naszą wizytówkę. Ubieramy się tak jak chcemy. Uwielbiamy czuć się wygodnie w swoich ciuchach. Często też dany ciuch pokazuje nasz charakter.

A jak działa zapach. Jaki jest dla nas tym wymarzonym? Który pasuje do naszego sposobu ubierania się, a co za tym idzie do nas . Mamy dla Was kilka propozycji, dość zróżnicowanych tak, aby każda kobieta znalazła coś dla siebie.

Perfumy Armani to esencja łagodności. Jego Acqua di Gio to mix mięty, owoców cytrusowych. Wszystko to tworzy niezwykle harmonijne połączenie, które przywodzi na myśl rozgrzane plaże, rozbijające się o piasek morze i upalny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która wyśmienicie czuje się w zwiewnych sukienkach, a na głowie ma zaczesane niesfornie loki. versace versus – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant najpierw zadziwiał strojem, do dziś zaś cieszy nasze zmysły także i zapachem. Zapach zdecydowanie uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Przy tym piekielnie kobiecy! Stworzony dla chłopczycy, która na zasadzie kontrastu, pragnie uwydatnić swój styl lub też oczekuje na przebudzenie niczym z zimowego snu. A może dzięki tym kwiatowym nutom przemieni się z brzydkiego kaczątka w Kopciuszka?

Kiedy słyszę perfumy chloe love pierwsze o czym pomyślę to świetny zapach. I niech nie zwiedzie was jego iście romantyczna butelka, ten zapach jest więcej nawet niż określony: stanowczy, idealnydla takich samych kobiet. Kojarzy się z orientem: kolorowy nieoswojony, szalony. Takie też mogą być kobiety lubiące skóry, glany i dlatego kobieta, i Angel te pasują do siebie jak ulał. Anielska gwiazda Angel olśni swoim wnętrzem niejedną z pań.

Perfumy Dolce Gabbana to to w zasadzie Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z niezwykła klasą. Zapach jest cały czas poszukują. Dróg jest dużo, ale nasze zmysły zawsze odnajdą ukojenie w danej nucie. Dlatego natychmiast idźcie do perfumerii po swój idealny zapach.