Kosmetyki Uroda

Pierwszy zabieg dermatologii estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często wywołują takie reakcje. Najczęściej większość z nich jest nieprawdą, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszy
Pierwszy krok to bezpłatna konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko tak można dobrać właściwy zabieg i zapewnić kurację, która będzie trwała w efektach. Czytaj więcej: tutaj

Krok drugi
Drugi krok to przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza zabiegu Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezinwazyjny Jet Peel, który znakomicie oczyszcza skórę, zabieg mezoterapii, która regeneruje skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeci
Po skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem (zobacz zabiegi kosmetyczne wrocław), poznaniu lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na krok trzeci – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm