Dobrze ubrana Klasa i szyk

Kobiety zimą

Zima jest charakterystyczną porą, gdy ze względu na niskie temperatury oraz silny wiatr należy zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie. Niezbędny jest właściwy ubiór, chroniący przed zimnem i wilgoci. Od tego zależne jest bowiem zdrowie i dobry nastrój w tym okresie. Grube kurtki, futra i płaszcze są na porządku dziennym. Tak samo jak w innych porach roku, także w zimie ubiory podlegają różnorodnym modom i zmianom stylu. W każdym sezonie „na topie” są inne materiały, dodatki i kolory. Niektóre z trendów z minionych lat obecnie przeżywają renesans, w nowoczesnych, dostosowanych do obecnych warunków wydaniach. Wpisując w wyszukiwarkę „moda zima 2013” otrzymać można wiele wskazówek na temat dzisiejszych trendów.

Zimowa aktywność

Autor: Venus
Źródło: Venus

Okrycia wierzchnieW poprzednich latach obserwowało się dużo zmian w kwestii modnych okryć wierzchnich na zimę. Trendy zima 2013 przewidują natomiast konkretne pomysły.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis odzież reklamowa na dreamtex.pl, w którym znajdziesz tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

W dużej mierze aktualnie kładzie się nacisk na komfort i ciepło. Jeszcze w sezonie minionym modne były damskie płaszcze materiałowe, raczej krótkie, a z uwagi na materiał – niezbyt ciepłe i nie izolujące od wilgoci. Ich częstą wadą był również brak kaptura, który w porze zimowej nierzadko jest niezbędny, w szczególności dla kobiet, które nie lubią czapek.

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Autor: Gatta Active
Źródło: Gatta Active

W miastach oraz na wystawach sklepowych królują obecnie długie płaszcze puchowe, najczęściej posiadające pasek na wysokości talii. W ofercie są zróżnicowane wersje kolorystyczne, chociaż klasyczna czerń zdecydowanie przeważa. Płaszcze te zawsze wyposażone są w kaptur i są bardzo grube. Nierzadko również posiadają ciepły kołnierz, który może służyć zamiast szalika.

Buty oraz dodatkiAktualnie popularne i często noszone są buty na koturnach.

Szalenie nam przyjemnie, że przeznaczyłeś swój czas, żeby przejrzeć ten tekst. Jeżeli masz ochotę na więcej, to kliknij link zegarki oris i przejdź do kolejnej strony.

Często wyposażone są w elementy wykonane z futra, są ciepłe i często wiązane. Materiały to skóra, zamsz i skóropodobne. Dodatki na zimę również podlegają zmianom mody. Obecnie niejednokrotnie widuje się szaliki w formie tak zwanych kominów, które można okręcić wokół szyi kilkakrotnie, a także założyć na głowę. Zwiększającą się popularnością cieszą się wszelkie dodatki wykonane z futra, czyli czapki w kształcie głów zwierząt, rękawiczki futrzane, obramowania kapturów. Bardzo często kobiety zastępują czapki nausznikami, które również często są z futra.

Źródło: Kraina Stylu