Kosmetyki Uroda

Kosmetyki dla prawdziwych mężczyzn

kosmetyki

Źródło: http://facetaria.pl/

Pielęgnowanie siebie we współczesnych czasach nie jest już królestwem kobiet. Facet z klasą, też potrafi zatroszczyć się o swoją sprawność fizyczną i aparycję. Produkowane coraz częściej w sektorze kosmetycznym linie męskie, upraszczają dobranie niezbędnych kosmetyków. Kremy męskie zwykle kompleksowo nawilżają i odżywiają skórę, redukując ilość niezbędnych kosmetyków do minimum.

Przy tym nie są ubogie, wręcz przeciwnie, posiadają wiele aktywnych substancji. Nowoczesność w tym wypadku jest balansowaniem pomiędzy ograniczeniem czasu poświęcanego pielęgnacji i równoczesnym dostarczeniu tego, co jest niezbędne zdrowej skórze. W niemal każdym kremie znajdują się filtry UV, które stały się już podstawą w artykułach dla ludzi przebywających zwykle w mieście. Jak większość linii do pielęgnowania twarzy, kremy męskie dostępne są w wielu opcjach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Oprócz tej podstawy spotkamy również w specjalistycznych liniach dla mężczyzn peelingi, maski i toniki.

Wśród artykułów męskich odnajdziemy produkty z wyższej półki. Wydajnością bez wątpienia różnią się od popularnych marek, ale także ich producenci proponują produkty tworzone dla zwolenników klasyki. Brzytwy do golenia być może zdają się przyrządem z poprzedniej epoki, jednak przy odrobinie wprawy w posługiwaniu się nimi, można odkryć ich wyjątkowe właściwości. Nie jest to rzecz jednorazowa, ani też nie wymaga do działania prądu. Zrobiona ze świetnych surowców, przez bardzo długi czas zachowuje swoją ostrość. Już za jednym wprawnym pociągnięciem, pozwala na dokładne pozbycie się sporej części zarostu. Brzytwa do golenia łączy się nieodzownie w parę z pędzlem. Od zawsze produkowane w wielu wersjach, pędzle do golenia można kupić w bardziej ekskluzywnym wydaniu z borsuczego włosia, lub w sporo tańszym – z dzika.

Co więcej brzytwa do golenia w dłoniach mężczyzny rozbudza w kobiecym sercu pozytywne wyobrażenia – zresztą tak, jak i partner który dba o swój wygląd. Kremy męskie już dawno powinny zagościć niezaprzeczalnie w łazience każdego domu. Bez względu na to z jakiej linii postanawiamy je kupować, każde będą dobrze działać na skórę. Natomiast brzytwa i pędzle do golenia z borsuka są wielokrotnego użytku, może należałoby zastanowić się, czy powiew luksusu nie jest warty inwestycji.

Źródło: facetaria.pl