Kosmetyki Uroda

Podwójna odnowa Twojej skóry

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z TNS OBOP. To z myślą o nich powstał unikatowy zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotychczas oddzielnie – Regeneris i Mesoline Roller. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum Dermatologii i Medycyna estetycznej WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które w sposób skuteczny przywracają młodość skórze.

Jak przeciwdziałać zwiotczeniu skóry twarzy?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W duecie siła – przekonuje dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, które jako jedno z pierwszych w Polsce oferuje ten zabieg. – Głęboka regeneracja skóry, również komórkowa, możliwa jest dzięki połączeniu techniki Mesoline Roller z preparatem Regeneris. Obie metody pomagają sobie wzajemnie i wzmagają efekt zabiegu – wyjaśnia. Dermatologia estetyczna estetyczna to podstawa.

Zabieg przebiega w dwóch etapach i korzysta z największych korzyści dwóch podstawowych metod.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy narzędzia mikrochirurgiczne tego opisu zapraszamy do następnego artykułu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod tym linkiem. Tam odejdą wszelkie Twoje wątpliwości.

Pierwszy etap to mikro nakłuwanie za pomocą Rollera. Ten specjalny wałek został pokryty ponad 500 bardzo cienkimi igłami. ,,Wałkowanie” nim skóry skutecznie pobudza produkcję kolagenu i elastyny – mówi dr Agnieszka Bliżanowska. Mesoline Roller jest ciekawą i popularną alternatywą dla zabiegów zwykłej mezoterapii. Takie mechaniczne pobudzanie fibroblastów do pracy poprawia napięcie i gęstość skóry. Po użyciu Rollera pojawiają się na skórze mikro nakłucia, czyli tysiące kanalików powstałych na skutek ,,rolowania”. – To umożliwia głębokie wnikanie substancji aktywnych z preparatów aplikowanych na skórę w drugim etapie zabiegu – dodaje. Tutaj właśnie rozpoczyna się Regeneris.

Korzyści komórek macierzystych od lat wykorzystuje się z powodzeniem w medycynie, ostatnio także estetycznej. Regeneris to coś w rodzaju osobistego eliksiru młodości. – To preparat bazujący na osoczu bogato płytkowego, uzyskiwany z krwi pacjenta. Zawiera aktywne czynniki wzrostu, które intensywnie pobudzają komórki do samo odbudowy. To bezcenne w procesie regeneracji skóry – wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska. Regeneris jest właśnie tym preparatem, który powoduje wzmocnienie efektu w tym całkowicie nowatorskim podejściu do spraw odmładzania.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Ten zabieg jest dedykowany wszystkim, którzy szukają naturalnych metod poprawy kondycji skóry. „Podwójna odnowa” została utworzona z myślą o głębokiej regeneracji skóry, poprzez intensywną stymulację produkcji jej najważniejszych składników – kolagenu oraz elastyny.

Jeśli w zamieszczonym tutaj artykuły nie znalazłeś intrygującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam (www.ursynow.centrumdemed.pl/promocja-skaling-przeglad-polerowanie/) jeszcze jeden tekst.

Zabieg pozwala odzyskać młodzieńczą witalność skóry, a także skutecznie wygładzić zmarszczki. Rewitalizacja, ujednolicenie kolorytu, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości – to wszystko jest teraz możliwe szybko i komfortowo – podkreśla ekspert z WellDerm Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale by w pełni wykorzystać jego możliwości zaleca się kilka takich zabiegów.

Więcej informacji:Agnieszka Bliżanowska – specjalista dermatolog. Problemami medycyny estetycznej zajmuje się od ponad 10 lat. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, współautorka publikacji z zakresu dermatologii. Założycielka Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej we Wrocławiu i Warszawie – Wellderm. Specjalizuje się w zawansowanych technikach odmładzania skóry, nowoczesnej terapii trądziku i leczeniu łysienia. Finalistka konkursu Sukces pisany szminką. Bizneswoman Roku 2008.