Dobrze ubrana Klasa i szyk

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Wiele z nas niejednokrotnie stojąc przed szafą dochodziła do wniosku „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i dziesiątki innych ciuchów. moda ewoluuje często i warto za nią podążać. Nie powinno to wymagać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są na czasie i mogą stanowić znakomitą bazę stylizacji warto mieć.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Małe czarne sukienki należą do tej grupie. Zmieniają się ich fasony – raz są obcisłe, raz szerokie. Zależnie od obowiązujących trendów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a bywa, że nie mają ich w ogóle. wycięcie z przodu, albo wycięte plecy. Nie zmienia się tylko ich długość – nad kolano, albo odrobinę krótsze. Takie sukienki zawsze pasują. Odpowiednio dobierając akcesoria da się dopasować je do każdej okazji. Sukienki to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.

spódnice

Autor: Americanos
Źródło: Americanos

Sukienki wieczorowe to odrębny motyw. Nawet jeśli nie należymy do osób często wychodzących na wykwintne przyjęcia czy do teatru, warto posiadać w szafie dwie, trzy sukienki wieczorowe. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się sposobność by się pięknie ubrać. Stawiajmy raczej na prosty fason, bo styl można zmienić dodatkami. Skierujmy też uwagę na to, by sukienki te były dobrze dopasowane. W końcu na bankiecie mamy się świetnie bawić, a nie co chwilę podciągać opadającą suknię.

Dobrze jest swoją garderobę wzbogacić o żakiety – i tuniki. To doskonałe uzupełnienie prostych spodni a będziemy wyglądać szykownie.

Podobnie ciekawy materiał przeczytasz pod tym odnośnikiem (http://www.m2t.com.pl/pl/czytniki-rfid-5) – przekonasz się, że jest niezwykle atrakcyjny, więc zobacz go.

Żakiety eksponują talię, a oryginalne tuniki idealnie maskują zbyt pełne biodra.

Dobrze jest posiadać w szafie także koszule damskie w sklepie, ale i koszule męskie. Te pierwsze nadają się doskonale do biura, a męskie – założone na górę od bikini, spięte paskiem – jako dodatek do szortów – to wspaniały strój na weekend. Moda modą, ale klasyki zawsze się sprawdzają i należy je mieć w garderobie.