Moda w biznesie

Z jakiego powodu telebimy są coraz bardziej popularne w reklamowym świecie.

Zewnętrzna reklama cały czas cieszy się popularnością pośród reklamodawców, przede wszystkim z powodu swojej skuteczności. Pomimo coraz większej popularności internetu nadal postawiony przy ruchliwej ulicy baner spełnia swoje zadanie, i zapewne przez następne lata również tam będzie się znajdował.

Co nie znaczy wcale, że w tej sytuacji nie będą się pojawiać żadne technologiczne nowości, bo jest całkowicie inaczej. Otóż coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne telebimy Warszawa, które w porównaniu ze standardowymi tablicami reklamowymi oraz bilboardami mają szereg istotnych zalet. Szybki rozwój takich bilboardów miał miejsce w minionych latach, spowodowało to znaczny spadek ich cen, a co za tym idzie lepszy dostęp nawet dla mniejszych klientów.
telebimy warszawa

Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com
wykład

Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy do emisji reklamy wykorzystują panele wytworzone z niewielkich, kolorowych diod, których kolorem świecenia można niezależnie sterować – . Dzięki temu będzie możliwe wyświetlanie na nich kolorowych, dynamicznych animacji, jakie w coraz większym stopniu przypominają filmy. Zastosowanie profesjonalnych, dających mocne światło diod ma jeszcze jeden plus. Mianowicie telebim Włocławek jest bardzo dobrze widoczny bez względu na warunki atmosferyczne, nawet ciemności czy opady śniegu nie będą w stanie zaszkodzić mu zbytnio – . Duże znaczenie dla zarządzania reklamami ma również możliwość szybkiej zmiany tego, co się emituje.

Przy tradycyjnych bilboardach konieczna jest wizyta pracownika, który przyklei przygotowane wcześniej papierowe plansze, przy telebimach wystarczy wgrać odpowiedni program.