Moda a finanse Moda w biznesie

Która gra w więzienie przyniesie swym grającym dużo emocji?

Dziś możemy grać w różne gry Internetowe. Są to gry zręcznościowe albo łamigłówki. Można także zagrać w grę pod tytułem „Napad 2”, w czasie której wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na port lotniczy i należy pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot odchodzi do hangaru i kradnie statek powietrzny. Gdy pozbędziemy się jednej fali wrogów, przybędą następni pojazdami. Będą oni blokowali startowy pas, więc dobrze się stało, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy zacznie on jazdę po startowym pasie, należy osłaniać go wszystkimi metodami. Gdy pilot wzniesie się w górę, bezpiecznie powinien dolecieć na lotnisko w zatoce, oraz wylądować w określonym miejscu. W tym samym czasie należy zająć się pozostałym członkami gangu albo uciekać z miejsca takiego zdarzenia. Kolejnym wymaganym autem jest więzienny autobus. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W tej grze gra się w drużynie, lecz każdy mógłby do zadania podchodzić na swoją rękę. Autobus eskortowany jest przez śmigłowiec, z tego też powodu należy się zająć nim najpierw. Inni w tym czasie mogą przygotować blokadę oraz ukraść autobus. Ważne jest, aby nie uszkodzić go podczas grabieży, ponieważ misja okaże się przegrana. Trzeba zawieźć go we wskazane miejsce. Tego typu gra w więzienie to idealna rozgrywka w grupie.
W kolejnym zadaniu należy podzielić się na 2 ekipy.

Nieziemsko atrakcyjny tekst, prawda? Jeżeli także posiadasz taką opinię, to wejdź tu i przeczytaj w serwisie pozostałe informacje.

Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz oraz zgubić pościg. Następnie muszą pokierować się na posterunek. Wejść należy do budynku i zabrać z biurka rozkład jazdy, a potem wrócić do samochodu. Należy jeszcze pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Znajdują się tam zbiorniki z paliwem. Trzeba podpalić samochód oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Grabieżca ma jednak więcej roboty. Dotrzeć należy do doków oraz wejść na polecany statek.

W tamtym miejscu przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się przeciwników, którzy chowają się między kontenerami. Po dojściu do celu należy wejść na kontener oraz pokonać pozostałych niedobitków. Następnie należy podejść do określonego kontenera.