Co robią faceci, aby dbać o brodę? Okazuje się, że wykonują dość dużo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Jest wiele osób, które myślą, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią panowie, aby utrzymać ją w formie? Wygląda na to, że wykonują dość sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.

Każdy pan musi się golić, lecz czy każdy umie to robić? O czym należy pamiętać w czasie golenia, by nie podrażnić skóry?

Dla wielu panów pierwszy zarost to powód do domu, to jednocześnie początek kłopotów z goleniem. Może czynność wydawać się prosta, ale jednak może sprawiać kłopoty, zwłaszcza nastolatkom, jacy mają do czynienia po raz pierwszy z tą aktywnością. Może to powodować kłopoty ze skórą, jak więc się golić?

Akcesoria prawdziwego faceta

Postęp przynosi wiele korzystnych zjawisk. Nowe technologie, mniej czasochłonne podróżowanie, zdrowsze życie. Z drugiej strony pojawia się również sporo wad. Jednym z błędów nowoczesności okazało się postępujące zniewieścienie facetów. W tym stwierdzeniu nie ma żadnej przesady.