Zabieg plus dieta

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki specjalistom i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być długa i kręta. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przyniesie efekty, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów

Funkcjonalne zabiegi oferowane przez dermatologię i również medycynę estetyczną

Medycyna oraz dermatologia estetyczna oferują aktualnie szereg przeróżnych zabiegów mających oddziaływanie na nasze zdrowie i urodę. Sporo ludzi decyduje się na skorzystanie z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, ponieważ przynoszą one niezmiernie dobre efekty, a zarazem nie wymagają użycia skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i skuteczne.

Różne sposoby na poprawę urody – medycyna estetyczna

Mnóstwo ludzi marzy o pięknym i zdrowym wyglądzie, mimo to codzienność umie okazać się trochę frustrująca. Dla dużej ilości osób ciężkim niekiedy jest okres dojrzewania – odczuwalne wahania hormonalne potrafią sprawić, iż w do tej pory pięknej karnacji pojawiają się wytryski, zaskórniki , jak również duże zmiany ropne. Chociaż jest mnóstwo kosmetyków , a także leków, wybrane terapie – choć skuteczne – potrafią bardzo negatywnie wpłynąć na samopoczucie.

Modne sposoby chirurgii estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie najprędzej kształtująca się sfera medycyny. Jest dziedziną medycyny poświęconą absolutnie i wyłącznie ulepszeniu wizerunku, i opóźnienia następstw starzenia. Medycyna estetyczna stosuje wszechstronnie informacje z obrębu wielu specjalności. Lekarze korzystają z technik zabiegowych niewiele inwazyjnych posługując się tylko farmaceutykami, instrumentami i metodami zaakceptowanymi przez lekarskie towarzystwa naukowe.

Godne powitanie nowego roku

Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Ostempluj swoje zmarszczki

Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Instrukcja na wiosnę – usunąć przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.