Masz już za sobą 50 urodziny? Pora zadbać o to, aby używać odpowiednich kosmetyków i bezpiecznych suplementów diety.
skóra w okolicach oczu jest bardzo wrażliwa, dlatego potrzebuje specjalnej pielęgnacji, delikatnymi oraz jednocześnie skutecznymi kosmetykami.

szafa
Autor: Juicy Marketing Sp.J.
Źródło: Juicy Marketing Sp.J.
Ponadto, nierzadkim problemem dotyczącym tej części twarzy są oznaki zmęczenia i wiotczenie skóry. Z tego powodu warto zainwestować w dobry krem pod oczy, to szczególnie istotne po 50 roku życia. Polecanym kosmetykiem do takiego przeznaczenia jest LIERAC DIOPTIGEL czyli żel zmniejszający worki pod oczami. Kosmetyk LIERAC DIOPTIGEL (https://www.drogeria-hibiskus.pl/lierac-dioptigel-zel-redukujacy-opuchnieci.html) niweluje nadmiar płynów, redukuje opuchliznę pod oczami i zapobiega przedwczesnemu wiotczeniu skóry. Ten kosmetyk jest stworzony dla wrażliwej skóry pod oczami, ponieważ nie zawiera sztucznych barwników i składników zapachowych. W składzie znajdują się naturalne substancje, łagodzące podrażnienia, takie jak: ekstrakt z bluszczu, rumianku i ekstrakt z polego skrzypu. Poza tym, niezależnie od wieku trzeba zwrócić uwagę na to jakich produktów używamy do codziennej pielęgnacji. Opłaca się wybierać kosmetyki organiczne, jakimi są produkty firmy Dr Organic (https://www.drogeria-hibiskus.pl/dr-organic-lavender-gloves-1-op.html). W pełni naturalny skład gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia. Jeli chodzi o kosmetyki Dr Organic sklep internetowy zaoferuje największy wybór produktów do codziennej, kompleksowej pielęgnacji wszelkich partii ciała.

Jeśli chodzi o suplementy diety dla kobiet powyżej 50 roku życia wybór jest bardzo szeroki. W tym wieku istotna jest nie tylko troska o wygląd, ale także zachowanie dobrej kondycji naszego umysłu. Warto zadbać o swoją pamięć, uwagę, orientację, szybkość kojarzenia i percepcję wzrokową.

Wsparciem w tych funkcjach poznawczych jest suplement diety RECOGNIZIN prp (kupisz w drogeria hibiskus). Jest to bezpieczny, dwuskładnikowy produkt polecany do stosowania u osób po 50 roku życia, zażywany przez osoby w okresie rehabilitacji neurologicznej i w sytuacjach zaburzeń pamięciowych.