Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego – aby dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł

„Nie mam pieniędzy”, „Na taki luksus stać jedynie znane twarze”, „Nie chcę po zabiegu wyglądać sztucznie”. Oto najczęściej słyszane acz błędne opinie, które mówią o zabiegach medycyny estetycznej. I chociaż zainteresowanie zabiegami cały czas rośnie, medycyna estetyczna wciąż nie może się uwolnić od związanych z nią krzywdzących stereotypów.

Godne powitanie nowego roku

Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Zabiegi przeprowadzane w klinikach medycyny estetycznej okazją się naprawdę potrzebne osobom borykającym się z otyłością, a także niedoskonałościami skóry

Utrzymanie książkowej wagi ciała nie okazuje się w żadnym wypadku tak prostym przedsięwzięciem. Wszystko dlatego, że jemy tłuste potrawy, stres zajadamy cukierkami oraz batonami, a kolacje spożywamy w niektórych przypadkach grubo po 21-szej. Skrupulatny rachunek sumienia powinni też zrobić producenci artykułów żywnościowych, bowiem dodają do produktów mieszanki przyczyniające się do powstawania nadwagi. Na szczęście mezoterapia bezigłowa, usuwanie rozstępów laserem albo ultradźwiękami i pozostałe zabiegi mogą zniwelować skutki łamania zasad zdrowego odżywiania się, a także uwarunkowań genetycznych.

Ostempluj swoje zmarszczki

Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Ginekologia estetyczna dla każdej kobiety

Współcześnie coraz bardziej popularne są procesy tak zwanej medycyny estetycznej. Z czasem technologia i medycyna uległy tak gwałtownemu rozwojowi, że medycyna nie jest stosowana tylko do celów związanych z przywracaniem zdrowia i życia. Obecnie jej osiągnięcia wykorzystuje się również do zabiegów o charakterze estetycznym, zatem związanych z wyglądem i ogólnym samopoczuciem pacjentów. Nierzadko bywa tak, że pacjenci nie są zadowoleni z wlasnego wyglądu, gdy przykładowo wygląd jakiejś części ciała jest przyczyną kompleksów.

Menu dla dietetyków

Niskocholesterolowa, niskobiałkowa, bogato resztkowa… – rodzaje diet można wymieniać bez końca. Co wybrać? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem, który dobierze odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można działać skutecznie i cieszyć z satysfakcjonujących efektów. Zrzucić zbędne kilogramy – to podstawowy cel, który przyświeca większości osób decydujących się na dietę.

Nici liftingujące mogą poprawić nasz wygląd

Czy ciekawi nas redukcja cellulitu?

Obecny kult ciała sprawia, że bardzo krytycznie spoglądamy na to jak się prezentujemy i każda mała skaza urasta do olbrzymiej wady. Dlatego również coraz więcej pań próbuje się dowiedzieć na czym polegać ma redukcja cellulitu oraz czy będzie ona tak bezpieczna jak się o tym opowiada. Naprawdę poczują się uspokojone w chwili jeżeli dowiedzą się, że zabieg ten będzie w zupełności bezpieczny, a co więcej efekty jakie dzięki niemu uzyskamy przekroczą nasze najśmielsze oczekiwania.

Perfekcyjnie gładkie ciało, czyli depilacja laserem to jest odpowiednie rozwiązanie

Już od kilkunastu lat pośród Polek króluje idealnie gładkie ciało. Golimy już nie tylko nogi, ale również pachy oraz okolice bikini. Nieprawdopodobnie dużo pań sięga oczywiście po znaną od lat maszynkę, z której skorzystanie jest szybkie i nie jest bolesne. Wyniki golenia się jednak nieprawdopodobnie słabe: włosy szybko pojawiają się znowu, skóra bywa podrażniona i mało ładnie się prezentuje.

Jaka jest aktualna oferta przychodni dermatologii?

Współczesna kultura wielce dużą wagę przykłada do wyglądu zewnętrznego i młodości. Pomału do lamusa odchodzi ideał sędziwego człowieka jako szczytu jego rozwoju. Na nieszczęście dzisiaj w wyższym stopniu liczy się powierzchowność niż to co człowiek do przekazania. No cóż, takie czasy nastały. Najlepiej zilustrują to dane gospodarcze. Rynek perfumeryjny w Polsce to jeden z prężniej rozkręcających się segmentów gospodarki. W roku 2011 uzyskał on dwu procentowy skok (do 20 mld złotych).

Zabiegi botoxem w zmarszczki mimiczne

Co roku w Stanach Zjednoczonych decyduje się na ten zabieg 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, jednak i u nas grono jego fanek stale się powiększa. O czym mówimy? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak żelazko z pogniecionymi ubraniami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najbardziej znanych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botoksu przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych. Po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% badanych. Zwolenników botoksu jest coraz więcej zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i w czasie karnawału.

Specjalistyczne zabiegi kosmetyczne o czym warto nie zapomnieć przed wizytą u specjalisty

Obecnie coraz więcej uwagi zwraca się na wygląd zewnętrzny, a także powstrzymaniu efektów starzenia. Coraz więcej ludzi poddaje się zabiegom w gabinetach kosmetycznych. Ilośc salonów również się zwiększa. Aktualnie salony kosmetyczne działają zarówno w dużych miastach, jak i w małych miejscowościach. Ich zakres usług również nieprzerwanie się poszerza. Słowa takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już zupełnie obco. Nazwy procesów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych także stają się codziennością.

Instrukcja na wiosnę – usunąć przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

W harmonii z urodą

W wymarzonym świecie masz dostatecznie dużo czasu na odpoczynek i aktywność fizyczną. Twoje ciało prezentuje się perfekcyjnie. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Bajka? Niestety, często bywa, że tak…
A przecież jesteśmy świadomi, że młody wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. W związku z tym warto z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, wskutek tego wszyscy chcemy mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale również zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.Najlepsze możliwości w odmładzaniu twarzy i ciała, zapewnia nam obecnie medycyna estetyczna. Zabiegi, które polegają na poprawie gęstości skóry, to dla pacjentów spełnienie marzeń. Nie dość, że gwarantują pacjentom młody wygląd, to jeszcze chronią ich przed wcześniejszym starzeniem.

Pragniesz wyglądać ładnie oraz świeżo? Zdecyduj się na profesjonalne zabiegi upiększające i ciesz się urodą!

Współczesne panie, jak również mężczyźni, pragną jak najdłużej cieszyć się wspaniałym i młodym wyglądem. Podejmują różne działania, by powstrzymać znaki upływającego czasu i wyzbyć się symptomów starzenia, takich jak zmarszczki, cellulit skóry, czy pojawiające się na niej odbarwienia. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna ma dla nich wiele różnorakich rozwiązań, jakie pomagają dbać o piękno całego ciała. Takie zabiegi świetnie oddziałują na urodę, lecz również na samopoczucie, bowiem młody wygląd wspaniale poprawia humor i samoocenę.