Co robią faceci, aby dbać o brodę? Okazuje się, że wykonują dość dużo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Jest wiele osób, które myślą, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią mężczyźni, by utrzymać ją w formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Jakimi sposobami można się skutecznie zgolić zarost z twarzy, stare i nowe sposoby golenia.

Jedną z rzeczy, które odróżniają kobiet od mężczyzn jest zarost, którego stan całkiem sporo powiedzieć może o jego właścicielu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, pamiętać jednak należy o tym, że granica pomiędzy elegancją a zaniedbaniem i niechlujstwem jest bardzo płynna i bardzo łatwo ją niekiedy przekroczyć.

Gdzie zamawiać kosmetyki w atrakcyjnych cenach?

Niezwykle nierzadko pragnąć odnaleźć oszczędności w domowej kasie, stawiamy na poszukiwanie miejsc, w jakich interesujące nas produkty sprzedawane są w o wiele niższych cenach. Działanie takie jest jak najbardziej właściwe, bowiem w ten sposób w naszym portfelu może zostać rzeczywiście duża gotówka. Wszystko zależy od tego, jak dużo kupujemy i jakie jak dotąd wybieraliśmy punkty sprzedaży. A jak oszczędzać na produktach kosmetycznych? Kosmetyki to zwłaszcza chętnie wybierane towary przez kobiety.

Z jakiej przyczyny coraz to bardziej modne staje się tradycyjne golenie?

Każdy mężczyzna musi być przyzwyczajony do pewnych czynności, jakie zwyczajnie musi wykonywać regularnie, żeby nie tylko ładnie wyglądać, ale także aby móc prawidłowo funkcjonować każdego dnia. Bezsprzecznie niezmiernie istotne jest ćwiczenie dobrego sportu, jaki zagwarantuje nam nie tylko idealny wizerunek, ale też tężyznę fizyczną, dzięki jakiej będzie można bić nawet najtrudniejsze przeszkody.

Również facet musi stylowo wyglądać

Wzrasta wśród brzydszej części społeczeństwa zapotrzebowanie na porady związane z modą. Zatem generalnie polscy faceci nareszcie nie myślą, że tylko lalusie mogą się interesować modą! Fakty są takie, iż w dalszym ciągu pokutują w polskim społeczeństwie głupie stereotypy, lecz na całe szczęście dzisiaj facet, który umie dbać o wygląd absolutnie nie jest żadnym obiektem niemiłych drwin.

Znakomite zestawy odzieżowe na 2014 rok

Zwykle każda kobieta wie, na jakiego typu bluzki i inne części stylizacji pragnie postawić. Najnowsze modne bluzki, jakie wskazywane są w pierwszej kolejności, stanowią rewelacyjną bazę na co dzień. Stylizacje każdego dnia sprawią, że każda klientka poczuje się wyjątkowa i ubrana kompletnie. Ciekawe komplety odzieżowe, które spotkają nas w nadchodzącym roku, okażą się wyjątkowo uniwersalne. Swoboda łączenia różnych elementów ze sobą w ciekawe zestawy nie pozostawia złudzeń. Za to mówi się, że mężczyźni w ogóle nie interesują się swoim ubiorem.

Moda męska

Bez wątpienia niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby zrewolucjonizować garderobę swojego chłopaka. Niestety, w tej kwestii nasi panowie mają swoje niewzruszone zasady, które bardzo trudno jest nagiąć. Wiele pań jest w stanie stworzyć ogromną księgę o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, by jedynie nie pozwolić się zaciągnąć na zakupy do galerii.

Jak nabyć najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest istotne, na co należy szczególnie zwracać uwagę?

Mawia się, że wybór męskiej bielizny w sklepach nie jest zbyt bogaty. Faktycznie tak mówią panie, które pozostawiają w tym obszarze wolną rękę swoim partnerom. Efekt jest taki, iż zakupują oni bez przerwy tę samą, nudną bieliznę. Tymczasem naprawdę powinniśmy pomyśleć nad podjęciem decyzji.

Moda

Szczególnie inspirująca dziedzina, można powiedzieć – sztuki, to moda. Modyfikuje się ona jak w kalejdoskopie. W każdym kolejnym sezonie mamy możliwość znaleźć dużo atrakcyjnych połączeń, natomiast proponowane przez projektantów czy sieci odzieżowe bluzki to w opinii wielu fashionistek niemal dzieła sztuki. Rewelacyjne pomysły oraz świetne połączenia ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, każdy producent może dać w świetnych cenach. Elementy zaskoczenia podane są jak na talerzu.

Stara fotografia mojego pradziada

Mój pradziadek Stanisław na zdjęciu sprzed 100 lat wystrojony jest w galowy strój: w garnitur, nienagannie białą koszulę, czarną kamizelkę, w której kieszeni tkwi zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie poznałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem Drugiej Wojny Światowej, nie miałem więc takowej możności. Zgadywać mogę najwyżej co sobie myślał pozując do tej fotografii.