Co robią faceci, aby dbać o brodę? Okazuje się, że wykonują dość dużo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią mężczyźni, żeby utrzymać ją w formie? Wygląda na to, że wykonują dość dużo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.

Jakimi sposobami można się skutecznie zgolić zarost z twarzy, stare i nowe sposoby golenia.

Jedną z rzeczy, po jakich można rozróżnić kobiet od mężczyzn jest zarost, stan którego bardzo dużo powiedzieć może o jego posiadaczu. Mężczyźni mają tu całkiem sporo możliwości, pamiętać jednak należy o tym, że granica między elegancją a zaniedbaniem i niechlujstwem jest bardzo płynna i bardzo łatwo ją niekiedy przekroczyć.

Znakomite zestawy odzieżowe na 2014 rok

Zwykle każda kobieta wie, na jakiego typu bluzki i inne części stylizacji pragnie postawić. Najnowsze modne bluzki, jakie wskazywane są w pierwszej kolejności, stanowią rewelacyjną bazę na co dzień. Stylizacje każdego dnia sprawią, że każda klientka poczuje się wyjątkowa i ubrana kompletnie. Ciekawe komplety odzieżowe, które spotkają nas w nadchodzącym roku, okażą się wyjątkowo uniwersalne. Swoboda łączenia różnych elementów ze sobą w ciekawe zestawy nie pozostawia złudzeń. Za to mówi się, że mężczyźni w ogóle nie interesują się swoim ubiorem.

Moda męska

Bez wątpienia niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby zrewolucjonizować garderobę swojego chłopaka. Niestety, w tej kwestii nasi panowie mają swoje niewzruszone zasady, które bardzo trudno jest nagiąć. Wiele pań jest w stanie stworzyć ogromną księgę o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, by jedynie nie pozwolić się zaciągnąć na zakupy do galerii.

Jak nabyć najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest istotne, na co należy szczególnie zwracać uwagę?

Mawia się, że wybór męskiej bielizny w sklepach nie jest zbyt bogaty. Faktycznie tak mówią panie, które pozostawiają w tym obszarze wolną rękę swoim partnerom. Efekt jest taki, iż zakupują oni bez przerwy tę samą, nudną bieliznę. Tymczasem naprawdę powinniśmy pomyśleć nad podjęciem decyzji.

Moda

Szczególnie inspirująca dziedzina, można powiedzieć – sztuki, to moda. Modyfikuje się ona jak w kalejdoskopie. W każdym kolejnym sezonie mamy możliwość znaleźć dużo atrakcyjnych połączeń, natomiast proponowane przez projektantów czy sieci odzieżowe bluzki to w opinii wielu fashionistek niemal dzieła sztuki. Rewelacyjne pomysły oraz świetne połączenia ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, każdy producent może dać w świetnych cenach. Elementy zaskoczenia podane są jak na talerzu.

Gdzie zamawiać kosmetyki w atrakcyjnych cenach?

Niezwykle często chcąc odszukać oszczędności w domowym budżecie, decydujemy się na poszukiwanie miejsc, w jakich interesujące nas produkty sprzedawane są w o wiele atrakcyjniejszych cenach. Działanie takie jest możliwie najbardziej rozsądne, ponieważ w ten sposób w naszym portfelu może pozostać rzeczywiście niemała gotówka. Wszystko uzależnione jest od tego, jak dużo kupujemy i jakie dotychczas wybieraliśmy punkty sprzedaży. A jak oszczędzać na produktach kosmetycznych? Kosmetyki to szczególnie chętnie wybierane towary przez płeć piękną.

Świetne i praktyczne kurtki dla każdego faceta

W ostatnich latach ma się sposobność zobaczyć, że coraz większa liczba mężczyzn rozpoczyna troszczyć się o swój wygląd w odniesieniu do tego jak wyglądało to kilkanaście dekad do tyłu. Mężczyźni chcą być po prostu bardziej godni uwagi. Wiedzą, iż w tak będą z większym natężeniem kierować atencję przyszłych wybranek serca.

Również facet musi stylowo wyglądać

Wzrasta wśród brzydszej części narodu zapotrzebowanie na porady modowe. Czyli zasadniczo polscy mężczyźni wreszcie nie sądzą, że wyłącznie lalusie interesują się modą! Fakty są takie, iż w dalszym ciągu pokutują w naszym społeczeństwie głupie uogólnienia, ale na szczęście dzisiaj mężczyzna, który potrafi zadbać o własną prezencję absolutnie nie jest żadnym obiektem żartów.

Stara fotografia mojego pradziada

Mój pradziadek Stanisław na zdjęciu sprzed 100 lat wystrojony jest w galowy strój: w garnitur, nienagannie białą koszulę, czarną kamizelkę, w której kieszeni tkwi zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie poznałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem Drugiej Wojny Światowej, nie miałem więc takowej możności. Zgadywać mogę najwyżej co sobie myślał pozując do tej fotografii.