Płaszcz nie musi być typowy

Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret stawia na klasykę z pazurem. Jeśli szukamy standardowych ubrań w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy sugeruje, sugerowane zestawienia są zdecydowanie do misji specjalnych. Trencz nie musi być nudny, co więcej kreatorzy nie idą na łatwiznę projektując parę zbliżonych do siebie krojów. Każdy egzemplarz odwołuje się do innego trendu, więc dowolnie możemy dopasować okrycie do własnego stylu.

Jak być jeszcze piękniejszą dziewczyną?

Chcesz jeszcze korzystniej wyglądać? Na samym początku musisz zwrócić uwagę, że w żadnym razie nie powinnaś zbytnio przesadzać w tych swoich dążeniach do wspaniałości. Moim skromnym zdaniem zbyt duże skupianie się na swoim wyglądzie nie jest wskazane. Chociaż oczywiście przeciwstawny biegun, a więc 100% deprecjonowanie znaczenia pielęgnowania własnego wyglądu również nie jest OK. Można powiedzieć, że jak w dosłownie wszystkim trzeba zachować umiar. I wtedy będzie dobrze. A przynajmniej takie powinniśmy mieć założenie.

Stara fotografia mojego pradziada

Mój pradziadek Stanisław na zdjęciu sprzed 100 lat wystrojony jest w galowy strój: w garnitur, nienagannie białą koszulę, czarną kamizelkę, w której kieszeni tkwi zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie poznałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem Drugiej Wojny Światowej, nie miałem więc takowej możności. Zgadywać mogę najwyżej co sobie myślał pozując do tej fotografii.

Ubieranie się z wesołym zabarwieniem, czyli wszystko bez wyjątku o koszulkach ze śmiesznymi nadrukami

Jednym z chętnie ubieranych elementów codziennego stroju, są koszulki, noszone przez dorosłych, młodzież i dzieci. Traktuje się je jako niezobowiązujący, luźniejszy strój, raczej do codziennego noszenia. Choć oczywiście trafiają się osoby, jakie zakładają t-shirty do garnituru, i w takim czymś idą na przykład na spotkanie w sprawie pracy, to jednak tego typu zestawienie niekoniecznie będzie wszystkim polecane.

Co w modzie piszczy?

Czas wiosenny wybuchła całą mocą. Ranki są jeszcze chłodne, ale w ciągu dnia już jest tak cieplutko, że warto zastanawiać się nad uzupełnieniem wiosennej garderoby. Przegląd tego co moglibyśmy jeszcze włożyć, a co z pewnością trzeba kupić, nawet panowie winni zrobić właśnie teraz, tuż przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilkę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z ciepłymi kurtkami, swetrami zakupionymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem góralskim. I dobrze!

Modne torby i walizki

W dzisiejszych czasach należy zawsze zapewnić sobie elegancki strój, który pozwoli wspaniale się poczuć, jak również zjednać szacunek wielu osób. Jednak, jak wie każda dbająca się o świetny gust osoba, o dobrej stylizacji decydują także dodatki. W natłoku niezwykłych ofert zakup najlepszych produktów nie jest nigdy kwestią łatwą. Czasami pomóc mogą tu zaufani przyjaciele, czy profesjonalni znawcy mody.Na pewno najlepszym pomysłem może okazać się zakupienie popularnych i docenianych przez sporą liczbę użytkowników dodatków w sprawdzonych sklepach.

Jeżeli chcemy wyglądać modnie

Nie kochamy się wyróżniać z tłumu, przez to co rok uważnie sprawdzamy, co jest trendy latem, wiosną, zimą lub jesienią. Chcemy, by inni nas chwalili, aby patrzyli na nas oraz wiedzieli, że świetnie rozumiemy się na modzie, iż powiemy w co się powinniśmy stroić. A musimy pamiętać, iż w związku z modą powinniśmy być niesamowicie spostrzegawczy, bo przemienia się ona praktycznie z sezonu na sezon i moment nieuwagi ma szanse powodować, iż nasze rzeczy wcale nie będą modne.

Moda męska w 2013 roku

O modzie męskiej do jakiegoś momentu słychać było dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, elementy które są tam prezentowane dla mężczyzn i kobiet są najczęściej raczej nietypowe i często nie nadają się do używania w życiu codziennym.

Znakomite zestawy odzieżowe na 2014 rok

Zwykle każda kobieta wie, na jakiego jakie bluzki i inne części stylizacji chce postawić. Najnowsze modne bluzki, jakie wskazywane są w szczególności, stanowią rewelacyjną bazę każdego dnia. Stylizacje na co dzień powodują, że każda klientka będzie czuć się wyjątkowa i ubrana w pełni. Najbardziej interesujące zestawienia odzieżowe, jakie spotkają nas w zbliżającym się roku, okażą się wyjątkowo uniwersalne. Dowolność łączenia poszczególnych elementów ze sobą w zniewalające zestawy nie pozostawia złudzeń. Mówi się, że panowie w ogóle nie interesują się swoim stylem.

Moda męska

Bez wątpienia niejedna kobieta chciałaby odmienić modowe nawyki swojego męża. Niestety, w tym względzie nasi mężczyźni mają swoje własne zdanie, które niezwykle ciężko jest zmienić. Mnóstwo pań jest w stanie stworzyć ogromną księgę o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, aby jedynie nie pozwolić się wciągnąć w zakupy w galerii.

Wybieramy suknię ślubną

Ślub to bezsprzecznie jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze szczegóły. W Polsce można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze.

Kuracje sprzyjające zdrowiu jak i odprężeniu się

Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie są obecnie niezwykle niezbędne. Całe szczęście moda na prozdrowotny styl życia i aktywność fizyczną zatacza coraz szersze koło. Coraz chętniej zwracamy uwagę na to co nabywamy, co ląduje na naszych talerzach i w jaki sposób spędzamy wolne chwile. Rozsądnie jest również od czasu do czasu sprawić sobie pewien zabieg, jaki nie tylko będzie miał wpływ na nasze zdrowie, ale też na świetne samopoczucie.

Piżama dla pana również musi być na topie

Współczesny mężczyzna na czasie, to mężczyzna w typie sportowym i markowe ubrany. Niezwykle ważne są też perfumy męskie, które są w stanie delikatnie podkreślić stylowy strój. Dobrze dopasowany aromat perfum może wyjaśnić też co nieco o naturze mężczyzny, które jest nimi delikatnie skropiony. I podkreślić należy słowo „delikatnie” aby nikomu nie pomyliło się ze słowem „mocno”. Zbyt wiele, nawet wyjątkowo przyjemnej woni, czyni ją trochę uciążliwą. Szczególnie podczas upałów. Wytworny mężczyzna oprócz aromatu perfum ma zwykle na sobie też zapach płynów do mycia, żeli do golenia itp. Wszystkie te składniki mogą fantastycznie ze sobą harmonizować, jeśli się dobrze je zestawi.

Trendy 2013 czyli modna szafa każdej kobiety.

Nadchodzący się sezon to czas modowych atrakcji. Warto jednak poszperać wśród już posiadanych dodatków, ponieważ moda oprócz tego, że lubi się zmieniać, czerpie również z tego, co poznane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym sezonie. W łaskach pozostaną zwierzęce motywy, pojawiające się przeważnie na sukienkach. Obok nich można zacząć wypatrywać w sklepach wszystkiego, co ma na sobie subtelne wzory.