Pierwsze odczucie jest niezwykle ważne, dotyczy to zarówno pań jak i facetów. Mężczyzna jest w stanie zaimponować kobiecie nie tylko intelektem. Ubranie to wizytówka każdego mężczyzny, zaświadcza o nastawieniu do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie akcentować cechy osobowościowe i kryć niedoskonałości. Moda męska ułatwia panom być zadbanym, właściwie ubranym facetem.

garnitur
Fundamentem ubioru każdego mężczyzny jest koszula, której dobór jest ogromnie istotny. Podstawą odzieży jest biała koszula. Na co dzień możliwe są też różne odcienie. Poprzez wyłonienie nierutynowego koloru można pokazać swój odważny styl. Moda męska wymaga, aby kołnierzyk koszuli był odpowiedni do owalu twarzy i do figury. Tak samo ważna jest długość rękawów. Wszelkie guziki muszą być precyzyjnie zapięte. Więcej tu: http://ceneo.pl/Bielizna_meska/Lokalizacja:Krakow.htm.Następnym znaczącym detalem męskiego stroju są odpowiednio skrojone spodnie. Spodnie powinny pasować do marynarki, czyli być dokładnie w takim samym kolorze i uszyte z identycznego materiału. Jak już wybierzemy garnitur, przy dopasowaniu spodni, tak jak i marynarki, musimy skoncentrować się na rozmiarze. Nie ma gorszego widoku, aniżeli facet w krótkich, odsłaniających kostki spodniach. Równie istotny jest obwód spodni, nie mogą być ani za ciasne, ani zbyt swobodne. Moda męska nie dopuszcza noszenia paska do regulacji obwodu, ma on służyć wyłącznie dla ozdoby. Coś interesującego znajdziesz tu: modna bielizna męska gdańsk.

trendy
Autor: DIGEL
Praca i styl życia w dużym zakresie decydują o zakresie męskiej garderoby, toteż w trakcie zakupów należałoby wiedzieć w jakich sytuacjach będą zazwyczaj użytkowane. Moda męska stwarza ogromne możliwości. Oprócz eleganckich ubiorów, każdy mężczyzna musi mieć kilka par modnych jeansów, swetry, czy stylowe buty.
Należałoby położyć akcent na konkretny detal w danej stylizacji, jaki zaznaczy temperament osoby. Moda męska to również części jakie dobrze jest uwydatnić w stroju. Tym detalem może być sprzączka paska, barwna koszula, lub szczególne obuwie. Warto jednak uważać, by nadmiar akcesoriów nie zaburzył efektu stylizacji. Rezultat wszelkiego ubioru okaże się wyrafinowany, jeśli stylizację zaakcentujemy dobrym zapachem.