Nadciągająca jesień oznacza, że powinno się zacząć wyszarpywać z otchłani szafy grube ciuchy. Pewnie spora część z nich jednak nie nadaje się do wdziewania w tym roku – zwyczajnie nie jest kompatybilna z dzisiejszymi trendami. Najlepsza pora zatem udać się na spacer po sklepach, by zakupić nowe ciuchy na jesień. Na szczęście nie trzeba kupować wielu ubrań, gdyż w tym roku do łask wraca pewna kapitalna klasyka, którą zapewne każdy przechowuje gdzieś na dole szafy.

http://www.pewex.pl/kategoria/99-ubrania/filtr-kategoria+Bluzy.html

Co jest w tym roku na topie? Co zakładać na siebie, by uchodzić za osobę modną? Zachęcamy do przejrzenia tego wpisu.

Tej jesieni modny będzie stary dobry prochowiec. Taki ubiór z pewnością kojarzy się z produckcjami kryminalnymi z minionych lat. Prochowiec stał się tą drogą ikoną stylu, koniecznym ubiorem faceta, który chce prezentować się z klasą. Co interesujące, taki ubiór mogą zakładać również panie – na paniach wygląda on równie estetycznie, co na panach.

Dla niewiast tej jesieni zaleca się najmodniejsze białe szpilki. Takie obuwie jest eleganckie, lecz posiada pewien minus – da się je szybko umazać czymś brudnym. Jesień w naszym kraju cechuje się ohydną aurą, normą są śniegi, zatem białe szpilki warto zakładać jedynie na istotne okazji. Dobrze je nosić w zamkniętych pomieszczeniach, daleko od jesiennej zgnilizny. Ponadczasową klasyką są buty Adidas (warto wejść: www.domodi.pl/marki_adidas/buty). Warto zobaczyć jesienną ofertę tej niemieckiej marki – można zobaczyć naprawdę stylowe egzemplarze, które będą doskonale wyglądać z każdym ubiorem. Cała oferta mody jest tutaj: markowe ubrania męskie.

Jeżeli potrzebujesz szerokich wiadomości na temat ubrań, które są modne w tym sezonie, zajrzyj do sprzedawanych w sklepach magazynów modowych. O ile nie planujesz wykładać gotówki na modowe miesięczniki, poszukaj wskazówek modowych na którymś z wielu serwisów sieciowych, na których udostępniane są porady od najlepszych dyktatorów mody. Zamieszczane tam propozycje ubiorów są tak samo dobre jak te obecne w znanych pismach modowych.