Płaszcz nie musi być typowy

Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret stawia na klasykę z pazurem. Jeśli szukamy standardowych ubrań w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy sugeruje, sugerowane zestawienia są zdecydowanie do misji specjalnych. Trencz nie musi być nudny, co więcej kreatorzy nie idą na łatwiznę projektując parę zbliżonych do siebie krojów. Każdy egzemplarz odwołuje się do innego trendu, więc dowolnie możemy dopasować okrycie do własnego stylu.

North face płaszcz damski, zabezpieczenia kolarskie

Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z niezwykle znanych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, także dbałością o detale. Oferta tej marki jest obszerna i włącza ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego rodzaju osprzęt. Wyposażenie tej marki , poza ubraniem i butami, w większości objęty jest dożywotnią gwarancją.

Jakie style w modzie dla mężczyzn będą widoczne w roku 2014?

Nie tylko kobiety uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Szafy panów niejednokrotnie są lepiej wyposażone niż pań. Mężczyźni, tak jak panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, cykliczne wizyty u fryzjera i w siłowni koronują doskonale dopasowaną do swojego stylu ciuchy. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej mody?

Jesienne trendy dla eleganckich mężczyzn

Według propozycji cenionych na całym świecie kreatorów mody można szaleć do woli. Zestawiamy wszystko, nawet wzory cętkowane, pasy, printy, kwiaty i malarskie desenie.
Trzeba niemniej przyznać, że sztuka właściwego dobrania ubioru do pory jesiennej wymaga znaczącej wiedzy oraz dużej dawki kreatywności, zwłaszcza jeśli rozmawiamy o modzie męskiej. Tymczasem, już kilka łatwych trików może sprawić, że dzięki dobraniu modnych ubrań w dużym stopniu zdobędziemy na ogładzie.