Wychodząc na randkę chcemy aby był to czas spędzony jak najmilej, a my sami chcemy prezentować się jak najładniej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza aparycja będą brane pod uwagę, ale również to jak pachniemy czy w jaki sposób się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss
Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotuj się na perfekcyjną randkę

Na spotkaniu musisz wyglądać olśniewająco. Aby otrzymać taki rezultat wyłoń ze swojej szafy jakiś kobiecy zestaw – najlepiej by była to szkarłatna sukienka, a do niej dopasuj ciemne buty na obcasie. Nie zapominaj akcesoriów, np. ciężki pozłacany wisior i pasujące do niego klipsy. (kosmetyki payot) Zanim wbijesz się w ubranie zadbaj się o dobre samopoczucie – weź długą kąpiel, zrelaksuj się, skorzystaj z balsamu do ciała. Im lepiej będziesz się czuła w swoim ciele, tym wyższa będzie później Twoja pewność siebie. Pewność w siebie jest właściwością bardzo szanowaną przez płeć męską. W trakcie spotkania równie istotny jest dobry nastrój, który z pewnością poprawi nasz nienaganny wygląd. Skoro mamy już makijaż i odpowiedni strój, pora na włosy – moje źródła. Zadbaj o swoje włosy stosując odżywki poprawiające ich wygląd. Kolejnie upnij je w popularne uczesanie – dużo inspiracji i metod ich wykonania wyszukasz w sieci. Wybierz najlepszy zapach, np. perfumy chloe (płci męskiej proponujemy tymczasem hugo boss szary), i jesteś przygotowana do wyjścia! (murad (sprawdź naszą propozycję) kremy)

Jak się zachowywać by pozytywnie wypaść na randce

Pamiętaj aby pozostać sobą. Nikt nie przepada za zrzędami, spróbuj unikać tematów, które wywołują w Tobie niezadowolenie. Aby być postrzeganą jako satysfakcjonujący dyskutant pamiętaj, że dialog toczy się pomiędzy dwiema osobami – są chwile w których należy dopuścić inną osobę do słowa, jak również aktywnie ją wysłuchać, później dopiero wyrazić własne przekonanie.

Odłóż smartfona do torby, zabawa nim może być odebrana jako przejaw nudy rozmówcy. W czasie równości kobiet i mężczyzn warto zaproponować zapłacenie za siebie, czy to w restauracji czy odmiennym punkcie – (http://tigerandbear.pl/). Zdecydowanie nie należy opowiadać o swoich byłych związkach, nikt nie chce wysłuchiwać o swoich przeciwnikach lub wiedzieć, że jego ewentualna wybranka w dalszym ciągu wspomina przeszłe związki. Nie dyskutuj poza tym zarobków, skoncentruj się na wspólnych hobby, tematach, które mogą was zjednać.